«Львівводоканал» анонсував громадські слухання

13:20 14 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

«Львівводоканал» анонсував громадські слухання щодо тарифів на водопостачання та водовідведення на 2020 рік.

Про це повідомили у вівторок, 14 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що 10 січня відбулося засідання Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у формі відкритого слухання, на якому були розглянуті проекти постанов для 43 водоканалів України про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік. Відповідно до проекту рішення, роздрібний тариф ЛМКП «Львівводоканал» буде скоригований на чотири гривні 27 копійок, і становитиме 20 гривень 30 копійок за 1000 літрів питної води та очищення стічної води (чинний тариф — 16 гривень три копійки).

Оптовий тариф буде скоригований на одну гривню 47 копійок і становитиме сім гривень 66 копійок (чинний тариф – шість гривень 19 копійок). Найбільший вплив на розмір тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення здійснюють розмір мінімальної заробітної плати, інфляційна зміна цін на основні ресурси, що використовуються для надання комунальних послуг, зміна цін на енергоносії.

Це перше засідання НКРЕКП і, відповідно до процедури розгляду тарифів, 24 січня у ЛМКП «Львівводоканал» мають відбутися громадські слухання. Наприкінці січня відбудеться друге засідання НКРЕКП, на якому приймуть постанову. Найімовірніше, тарифи вступлять в дію в лютому.

Як інформував «ЩЛ», у Львові вже впродовж десятиріччя працює традиційна схема підвищення вартості.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 27 лютого 2020 р.

На Львівщині реалізовують програму підтримки сільгоспвиробників

Тернопільсько-Львівський відділ закупівель акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочав реалізовувати форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року (пшениця, кукурудза, ячмінь і жито).

Рубрика: Економіка

09:15 27 лютого 2020 р.

НБУ послабив гривню на 12 копійок

Національний банк України послабив офіційний курс гривні на 12 копійок – до 24,649 гривні за долар проти 24,5307 гривні за долар у середу.

Рубрика: Економіка

14:30 25 лютого 2020 р.

Шахти працюватимуть до отримання гірниками іншої роботи, – Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив під час всеукраїнської наради працівників вугільної галузі: «Жодна шахта не може бути закрита чи ліквідована, поки люди не отримають нову роботу, безпечну та з гідною оплатою».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу