«Львівтеплоенерго» зменшило споживання газу

11:45 5 березня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «2-4 березня ЛМКП «Львівтеплоенерго» зменшило споживання природного газу на 310167 кубометрів».

Про це поінформували сьогодні, 5 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На заклик НАК «Нафтогаз України» у Львові впровадили тимчасові заходи для зменшення споживання газу. Як повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго», за вихідні, 3-4 березня, теплопостачальне підприємство міста використало на 246372 кубометрів газу менше. На вихідні значна економія пов’язана з тим, що у навчальних закладах запроваджено режим ощадної подачі теплоносія, зі збереженням мінімальної температури, необхідної для того, щоб не замерзла система».

Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж запевнив: «Заходи економії почали впроваджувати з 2 березня після обіду. Тому за ці три дні, 2-4 березня, вдалося зменшити споживання природного газу на 310 167 кубометрів. Зокрема, за суботу і неділю спожито на 246 372 кубометрів менше, оскільки на вихідних навчання в закладах освіти не було, наші служби проводили роботу щодо коригування температури теплоносія до такого рівня, щоб не замерзла система».

«2 березня НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців упродовж наступних трьох чотирьох днів зменшити споживання газу, з метою зменшити можливі наслідки енергетичного шантажу з боку Росії. У Львівській міській раді також закликали власників індивідуальних газових котлів зменшити споживання газу упродовж наступних чотирьох днів задля економії енергоресурсів», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу