«Львівтеплоенерго» заощадило вчора 70 тисяч кубометрів газу, – ЛМР

11:10 3 березня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «На заклик НАК «Нафтогаз України» у Львові впровадили тимчасові заходи для зменшення споживання газу».

«Як повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго», 2 березня, у порівнянні з 1 березня, теплопостачальне підприємство міста використало на 70 тисяч кубометрів газу менше. На вихідні економія буде ще більшою, адже у навчальних закладах запроваджено режим ощадної подачі теплоносія, зі збереженням мінімальної температури, необхідної для того, щоб не замерзла система», – повідомили сьогодні, 3 березня, в прес-службі Львівської міськради.

Директор «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж розповів: «Заходи економії почали впроваджувати вчора до обіду. Тому за сьогоднішній день економія газу буде ще більша. Оскільки вихідні дні і навчання в закладах освіти нема, служби проводять роботу щодо коригування температури теплоносія, але до такого рівня, щоб не замерзла система. Очікуємо, що економія в суботу-неділю орієнтовно складе 150 тисяч кубометрів газу в день».

«Учора НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців упродовж наступних трьох-чотирьох днів зменшити споживання газу, з метою зменшити можливі наслідки енергетичного шантажу з боку Росії. У Львівській міській раді також закликали власників індивідуальних газових котлів зменшити споживання газу впродовж наступних чотирьох днів задля економії енергоресурсів», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу