«Львівтеплоенерго» закликає зменшувати заборгованість

10:00 19 березня 2019 р.


Фото: galinfo.com.ua

Споживачі «Львівтеплоенерго» заборгували йому більше 170 мільйонів гривень.

Про це повідомили у вівторок, 19 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Станом на початок березня юридичні особи заборгували «Львівтеплоенерго» 10 мільйонів гривень, а фізичні – 167,8 млн. гривень. Рівень розрахунку населення у цьому опалювальному сезоні становить 87%».

«Це величезна заборгованість, яка не дозволяє підприємству належним чином розраховуватися за природний газ та готуватися до ремонтних робіт, які активно розпочнуться після закінчення опалювального сезону. Ця заборгованість не виникла лише цього опалювального сезону. Це є борг за цей сезон і накопичена заборгованість за минулі сезони», – поінформували в «Львівтеплоенерго».

У «Львівтеплоенерго» зазначили також: «Претензійно-позовна робота проводиться з усіма боржниками, як фізичними так і юридичними особами. Щодо роботи з фізичними особами, які мають заборгованість за теплопостачання, то вона є автоматизованою. Комп’ютерна програма вибирає усіх боржників, борг яких є в неопалювальний період більше двох тисяч гривень, в опалювальний період більше шістьох тисяч гривень. Тоді наш юридичний відділ подає їх до суду. При отриманні судового наказу на рішення суду ми звертаємося у виконавчу службу, яка займається стягненням боргу на користь підприємства».

«Як повідомляють тепловики, за наявності об’єктивних причин, через які виникла заборгованість, підприємство готове йти назустріч боржникам і допомагати погасити заборгованість. Та водночас тепловики закликають усіх споживачів теплової енергії розраховуватися за послуги з теплопостачання і погашати накопичену заборгованість», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:02 21 вересня 2020 р.

На Львівщині розпочали реконструкцію третього за обсягами газосховища в Україні

На Дашавському підземному сховищі газу розпочато роботи з реконструкції установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу на виробництві. Запланована вартість реконструкції – 216,6 млн грн (з ПДВ). Роботи планують закінчити у IV кварталі 2021 року.

Рубрика: Економіка

22:27 20 вересня 2020 р.

Львівська залізниця через епідситуацію знову змінила графік руху поїздів

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу