«Львівтеплоенерго» попросило НКРЕКП переглянути тарифи

15:20 1 грудня 2017 р.


Фото: Zaxid.net

Комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» скерувало звернення щодо перегляду тарифів.в Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 1 грудня: «Комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» щомісячно зазнає збитків у розмірі 17 мільйонів гривень через різницю в тарифах на теплопостачання для бюджету і інших споживачів Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», на підприємстві виникає критична ситуація через різницю між фактичними та закладеними в діючих тарифах (для бюджету і інших споживачів) цінах на енергоносії».

У міськраді також розповіли: «Щомісячно підприємство несе збитки, які в опалювальний період складають близько 17 мільйонів гривень щомісячно. ЛМКП «Львівтеплоенерго» скерувало звернення в Національну комісію РЕКП, щодо перегляду тарифів. Однак, через відсутність кворуму, засідання не відбуваються».

У «Львівтеплоенерго» повідомили: «З 14 листопада 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, не провела жодного засідання та не розглянула жодного питання через відсутність кворуму. Як наслідок, залишилось нерозглянутим питання затвердження тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, які надає ЛМКП «Львівтеплоенерго». У зв’язку з цим, через різницю між фактичними та закладеними в діючих тарифах цінах на енергоносії підприємство несе збитки, які в опалювальний період складають близько мільйонів гривень щомісячно. Така ситуація ставить під загрозу безперебійне функціонування підприємства та може призвести до зриву опалювального сезону через відсутність коштів на закупівлю природного газу», - розповідають у ЛМКП «Львівтеплоенерго».»

У міськраді також розповіли: « Підприємство скерувало листи Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, з проханням втрутитися в ситуацію, що склалася, та посприяти в розблокуванні роботи НКРЕКП, а також вирішити питання щодо відшкодування збитків, які несе ЛМКП «Львівтеплоенерго» через несвоєчасне запровадження в дію тарифів, відповідно до чинного законодавства України. Мова йде про коригування тарифу на теплопостачання для двох категорій: бюджету і інших споживачів. Тариф для населення коригувати не будуть».

dailylviv.com

До теми

11:56 27 вересня 2021 р.

Велоквест від Славського до Волосянки коштуватиме майже 600 тис грн

Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації віддасть 570 тис. грн за велоквест протяжністю 7 км від смт Славське до села Волосянка. Відповідний договір підписали з підприємцем Артемом Тимошенком.

Рубрика: Економіка

11:42 27 вересня 2021 р.

Понад 100 млн за 5 років отримали виробники Львівщини на розвиток плодово-ягідного бізнесу

За останні 5 років на Львівщині заклали понад 600 га нових інтенсивних фруктових садів та 230 га сучасних ягідних насаджень. Крім того, ввели в експлуатацію 5 об’єктів зберігання фруктів з регульованим газовим середовищем та 1 цех заморозки ягід та фруктів.

Рубрика: Економіка

10:19 27 вересня 2021 р.

У Винниках прокладуть водопровід на вулиці, де він не передбачений

Віднайдено рішення щодо прокладання водопроводу на вул. І.Франка у Винниках. Адже відповідно до проєкту, за яким вул. І.Франка розпочинала ремонтувати ще Винниківська міська рада, влаштування централізованого водопостачання на цій вулиці не було передбачено.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу