«Львівтеплоенерго» попросило НКРЕКП переглянути тарифи

15:20 1 грудня 2017 р.


Фото: Zaxid.net

Комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» скерувало звернення щодо перегляду тарифів.в Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 1 грудня: «Комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» щомісячно зазнає збитків у розмірі 17 мільйонів гривень через різницю в тарифах на теплопостачання для бюджету і інших споживачів Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», на підприємстві виникає критична ситуація через різницю між фактичними та закладеними в діючих тарифах (для бюджету і інших споживачів) цінах на енергоносії».

У міськраді також розповіли: «Щомісячно підприємство несе збитки, які в опалювальний період складають близько 17 мільйонів гривень щомісячно. ЛМКП «Львівтеплоенерго» скерувало звернення в Національну комісію РЕКП, щодо перегляду тарифів. Однак, через відсутність кворуму, засідання не відбуваються».

У «Львівтеплоенерго» повідомили: «З 14 листопада 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, не провела жодного засідання та не розглянула жодного питання через відсутність кворуму. Як наслідок, залишилось нерозглянутим питання затвердження тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, які надає ЛМКП «Львівтеплоенерго». У зв’язку з цим, через різницю між фактичними та закладеними в діючих тарифах цінах на енергоносії підприємство несе збитки, які в опалювальний період складають близько мільйонів гривень щомісячно. Така ситуація ставить під загрозу безперебійне функціонування підприємства та може призвести до зриву опалювального сезону через відсутність коштів на закупівлю природного газу», - розповідають у ЛМКП «Львівтеплоенерго».»

У міськраді також розповіли: « Підприємство скерувало листи Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, з проханням втрутитися в ситуацію, що склалася, та посприяти в розблокуванні роботи НКРЕКП, а також вирішити питання щодо відшкодування збитків, які несе ЛМКП «Львівтеплоенерго» через несвоєчасне запровадження в дію тарифів, відповідно до чинного законодавства України. Мова йде про коригування тарифу на теплопостачання для двох категорій: бюджету і інших споживачів. Тариф для населення коригувати не будуть».

dailylviv.com

До теми

16:32 23 вересня 2020 р.

У Львові дослідили, чого найбільше потребують бізнесмени від місцевої влади

Напередодні місцевих виборів команда експертів провела масштабне опитування серед львівських підприємців, щоб довідатись, які проблеми в місті найбільше заважають їм працювати.

Рубрика: Економіка

22:12 22 вересня 2020 р.

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес

Уранці 22 вересня під будівлею Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації пройшла масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини під гаслом «Право на працю» в рамках всеукраїнського руху «SaveФОП».

Рубрика: Економіка

16:45 22 вересня 2020 р.

У ЛОДА стверджують, що Львівщина готова до нового опалювального сезону на 90%

Про це сьогодні, 22 вересня, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук у межах скайп-наради з головами міст обласного значення та районних державних адміністрацій під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу