«Львівспецкомунтрансу» знизили тарифи на вивезення рідких відходів від населення

15:50 13 жовтня 2014 р.


Фото: lsct.lviv.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, за вивезення 1 куб. м рідких нечистот на відстань до 3 км складатиме близько 30,38 грн, до 5 км – 40,50 грн, до 9 км – 50,63 грн, від 9 км – 101, 27 грн грн.

У прес-службі міської ради повідомили у понеділок «Щоденному Львову», що комунальному підприємству «Львівспецкомунтранс» знизили тарифи на вивезення рідких відходів від населення. У повідомленні також конкретизують:

«Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» знизили тарифи на вивезення рідких відходів від населення. За словами в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимира Олійника, тарифи знижуються орієнтовно на третину і залежать від відстані між будинком та очисними спорудами.

Так, за вивезення 1куб. м рідких нечистот на відстань до 3 км складатиме близько 30,38 грн, до 5 км – 40,50 грн, до 9 км – 50,63 грн, від 9 км – 101, 27 грн грн. Попередній тариф для населення складав 101,27 грн. Володимир Олійник повідомив також:

«Однією з причин поширення неприємного запаху у місті є наявність неканалізованих районів, де є вигрібні ями. Вони потребують вивезення нечистот.

Станом на сьогодні на цьому ринку  працюють в основному приватні структури, які мають асенізаційні машини. Наше комунальне підприємство, яке забезпечене транспортом відповідним, яке має встановлений тариф, є неконкурентноздатним.

Для того, щоб навести порядок, сьогодні рішенням  виконкому введено коефіцієнти на вивезення рідких нечистот, в залежності від відстані. До прикладу, якщо відстань є до 3 км, то тариф зменшується втричі від загальної вартості.

Вартість вивезення одного метра кубічного нечистот складала близько 100 грн, то ж тепер буде близько 30 грн на відстань до 3 км. На відстань до 5 км складатиме близько 40 грн, до 9 км – близько 50 грн. Це впорядковує і обліковує вивіз, ми будемо впевнені, що нечистоти не будуть злиті у міську каналізацію, чи на якомусь полі за межами чи в межах міста, а будуть вивезені на наші очисні споруди в тому місці, де воно передбачено.

Звертаюсь до мешканців – давайте шанувати себе  і наше місто. Ці рідкі нечистоти вивозити можна виключно на очисні споруди.

Рекомендую це зробити разом з нашим комунальним підприємством, якому надано можливість зменшувати ціни, які зараз є співмірні з тими, які пропонують приватники. Але радив би  працювати з комунальним підприємством, бо це є надійно.Хто не дослухається до цих порад, то відповідні комісії, які створені при районних адміністраціях за участю Водоканалу, санітарних та екологічних служб, будуть ходити від подвір’я до подвір’я і мають право накладати відповідні штрафні санкції».

Відповідно до проведеної інвентаризації, у Львові є близько 3,5 тис. будинків, де немає централізованого водовідведення. Як розповів Володимир Олійник, найбільше скупчення неканалізованих будинків є в Личаківському районі, а також в Сихівському, Франківському та Шевченківському районах міста».

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу