Львівським комунальним підприємствам терміново потрібні працівники

10:32 17 червня 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Про це повідомляє у вівторок прес-служба міської ради.

Прес-служба Львівської міської ради інформує сьогодні, 17 червня, в повідомленні «Комунальним підприємствам міста терміново потрібні працівники!»:

«Львівським комунальним підприємствам терміново потрібні на роботу двірники, слюсарі-сантехніки, чистильники димоходів, газоелектрозварники, електрики, покрівельники, маляри, майстри з експлуатації житлового фонду, водії трамвая та тролейбуса.  Львівський міський центр зайнятості періодично організовує і проводить міні-ярмарки вакансій, на яких безробітні громадяни, котрі шукають роботу, мають змогу пройти співбесіду з керівниками підприємств, ознайомитися з наявними вакансіями, умовами праці, а працедавці можуть вибрати необхідних працівників.

У червні цього року проведено 2 міні-ярмарки для комунальних підприємств Личаківського і Залізничного районів, у яких взяли участь 39 осіб. За результатами проведених співбесід попередньо підібрали для працевлаштування 12 осіб.

Також було організовано 1 міні-ярмарок для ЛКП «Львівелектротранс», у якому взяли участь 26 осіб, виявили бажання навчатися 6 осіб. Такі ж міні-ярмарки відбудуться в приміщенні Львівського міського центру зайнятості для:

комунальних підприємств інших районів міста 19 та 24 червня 2014 р. об 11.00 год.;

ЛКП «Львівелектротранс» – 25 червня 2014 р. об 11.00 год. – водії трамвая та тролейбуса з можливістю попереднього навчання за рахунок коштів центру зайнятості.

Звертатися за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122. Телефони для довідок: 245-79-86; 244-59-74; 244-59-91; 245-79-95».

dailylviv.com

До теми

21:44 4 серпня 2021 р.

Шахтарі протестували під ЛОДА: що їм пообіцяли

Сьогодні заборгованість із заробітної плати перед шахтарями ДП «Львівугілля» становить понад 280 млн грн, левова частка цих коштів – борг за відвантажене вугілля. Відтак, шахтарі Львівщини прийшли під стіни Львівської ОДА з вимогою погашення заборгованості.

Рубрика: Економіка

12:06 4 серпня 2021 р.

Врятувати транскордонну річку Дністер: на гірничо-хімічному підприємстві Сірка закінчують ремонт дамби хвостосховища

На території Державного підприємства «Роздільське гірничо-хімічне підприємство «Сірка» в Новому Роздолі на Львівщині завершують роботи з реалізації природоохоронного заходу «Капітальний ремонт західної дамби хвостосховища №1.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу