Львівський завод переміг у тендері на поставку автобусів Ужгороду

10:10 27 лютого 2018 р.


Фото: unian.ua

Львів’яни випередили луцький автозавод «Богдан Моторс».

Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс», яке входить до складу корпорації «Електрон», перемогло у тендері на поставку комунальному підприємству «Ужгородський муніципальний транспорт» 10 великих низькопідлогових автобусів за 53,991 млн. гривень. Відповідно до оголошення в системі електронних державних закупівель «Prozorro», в тендері брали участь луцький автозавод «Богдан Моторс», який запропонував автобуси за 54 мільйони гривень, і компанія «Сучасні вантажівки», заявка якої була відхилена.

Згідно з оголошенням у «Prozorro», автобуси повинні бути довжиною 11,9-12,1 метра і поставлені до 31 серпня 2018 року. Зокрема, 10 низькопідлогових автобусів повинні мати пасажиромісткість не менше 100 осіб, за наявності не менше 30 крісел в салоні, і екологічним стандартом не нижче Євро-5, а також повинні бути оснащені кондиціонерами для салону і кабіни водія.

Про це повідомили в інформаційній агенції УНІАН, де також нагадали: «9 січня комунальне підприємство «Ужгородський муніципальний транспорт» оголосило тендер на закупівлю 10 міських автобусів на очікувану суму 54 мільйони гривень. 24 листопада 2017 року «Ужгородський муніципальний транспорт» вже оголошував тендер на закупівлю 10 нових автобусів на загальну суму 54 мільйони гривень. Тоді на участь у тендері було подано дві заявки – «Електронтранс» і автозаводу «Богдан Моторс».

«Торги виграла компанія «Електронтранс» з пропозицією 53,991 млн. гривень. Однак тендер не відбувся у зв'язку з допущенням до оцінки менше двох тендерних пропозицій – було відхилено пропозицію «Богдан Моторс», – поінформували також в УНІАН.

dailylviv.com

До теми

15:02 24 травня 2022 р.

5-6 мішків сухого борщу в день готують львівські комунальники для фронту

Колективи великих львівських комунальних підприємств водночас із виконанням своїх функціональних обов’язків – наданням послуг львів’янам, ще й допомагають військовим.

Рубрика: Економіка

13:33 24 травня 2022 р.

Потяг Інтерсіті+ змінює час відправлення з Перемишля: новий графік

З 12 червня «Укрзалізниця» змінює час відправлення «Інтерсіті+» 706 - із Перемишля він вирушатиме о 10:15 (замість 08:00). Це дасть можливість зручної пересадки з польського «Інтерсіті» 83173 Вроцлав - Перемишль.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу