Львівський палац мистецтв заробляє менше, ніж отримує з бюджету | Новини Львова

Львівський палац мистецтв заробляє менше, ніж отримує з бюджету

21:17 20 січня 2014 р.

  • 0
Ювелірна виставка “ЕлітЕКСПО″.

Ювелірна виставка “ЕлітЕКСПО″.
Фото: http://www.effort.com.ua

Головний бухгалтер цього виставкового комплексу забула про види статутної (господарської) діяльності, які приносять Палацу мистецтв грошові надходження.

Комунальний виставковий комплекс «Львівський палац мистецтв» у 2012 році одержав з бюджету 1607,4 тис. грн, а за 9 місяців 2013 року - 989 тис. грн. Ці дотації використовують на зарплату працівників і нарахування на неї.

Крім того, Львівський палац мистецтв отримує доходи від статутної (господарської) діяльності: у 2012 році -  1 295 тис. грн, а за 9 місяців 2013 року -  845,6 тис. грн. Із цих доходів на преміювання і матеріальні допомоги у 2012 році витрачено 197,5 тис. грн, а за 9 місяців 2013 року - 130,5 тис. грн.

Найбільше зароблених коштів йде на оплату опалення і електроенергії: відповідно 342,1 і 279,4 тис. грн у 2012 році та 358 і 142,6 тис. грн - за 9 місяців 2013 року.

Про це комунальний виставковий комплекс «Львівський палац мистецтв» повідомив у відповіді на інформаційний запит Львівського прес-клубу. Щоправда, головний бухгалтер, яка підписала цю відповідь, забула назвати види статутної (господарської) діяльності, які приносять Палацу мистецтв грошові надходження. А про це йшлося у запиті: за що конкретно і скільки саме заробляє цей комунальний виставковий комплекс. Невідомо також: вартість виставкових послуг є договірною чи визначається чітко згідно із затвердженими тарифами.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

13:18 10 липня 2020 р.

Мерія звинуватила архітекторів у потворному будівництві і хоче позбавити їх ліцензій

Сьогодні на виконавчому комітеті заслухали інформацію про будівництво на вул. Личаківській, де презентована на виконавчому комітеті візуалізація проекту не відповідала дійсності.

Рубрика: Економіка

Останні новини

На Львівщині - штормове попередження. Жовтий рівень небезпечності

На львівському смітті можна заробляти тричі

Жінки на Львівщині живуть у середньому на 10 років довше за чоловіків

На Львівщині мисливцям нагадали денну норму

У Львові сусід допоміг спіймати злодіїв

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу