Львівський бронетанковий завод готовий збільшити виробничі потужності | Новини Львова

Львівський бронетанковий завод готовий збільшити виробничі потужності

17:30 4 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 4 грудня, до Львова завітав із робочим візитом заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

Заступник економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко, зокрема, відвідав у Львові бронетанковий завод і детально ознайомився з виробничими потужностями цього підприємства. Урядовець зазначив: «Приємно бачити, що одне з стратегічних підприємств з виробництва та ремонту бронетанкової техніки активно працює та готове збільшити виробничі потужності для забезпечення обороноздатності та збереження життя нашим захисникам на сході країни. Львівщина останніми роками демонструє стрімку динаміку розвитку, завдяки чому створює вектор градації для усієї країни».

Під час візиту на Львівський бронетанковий завод заступник міністра також відзначив потенціал, перспективи та всі можливості підприємства для максимального завантаження і залучення підприємства  з метою вирішення завдань обороноздатності та  економічного зростання країни. Основною сферою діяльності ДП «Львівський бронетанковий завод» є ремонт і модернізація танків Т-72, Т-64, гусеничних пожежних машин ГПМ-54, інженерних машин розгородження ІМР-2 та броньованих машин розмінування БМР-1. Фахівці заводу також здійснюють ремонт танкових двигунів та комплектуючих до танків Т-72.

Останніми роками на підприємстві інтенсивно виготовлять нових зразки БТОТ – проведено державні випробування дослідного взірця та налагоджено виготовлення тактичної бойової колісної машини «Дозор -Б», гусеничної броньованої пожежної машини ГПМ-72,  бойової ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ «Лев». Розроблено технічну документацію і виготовлено дослідний взірець тягача БТС-4ЛБТЗ.

Про це повідомили у вівторок, 4 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:23 2 липня 2020 р.

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

Уже тиждень як відновив свою роботу автобусний маршрут № 28. На маршруті працює три машини. Однак завантаженість автобусів становить лише 25%, відповідно збитки ЛК АТП № 1, яке обслуговує цей маршрут, вже становлять 30 тис грн.

Рубрика: Економіка

19:34 2 липня 2020 р.

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

З 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів торкнеться польотів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові щомісяця доплачуватимуть непрацездатним членам сімей загиблих захисників України

Україна йде до диктатури олігархату через тотальну партизацію органів місцевої влади

Нелегала на кордоні зловили безпілотником і тепловізором

Львівщина є недотестованою щодо Covid-19: з яких причин

Автокатастрофа в Жидачівському районі: двоє потерпілих в лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу