Львівський автобусний завод віддали за борги банку (відео)

09:00 28 січня 2014 р.


Фото: panoramio.com

Так розпорядився Господарський суд Києва.

У жовтні 2007 року ТОВ «Львівські автобусні заводи» відкрило в Українському професійному банку кредитну лінію, в рамках якої під заставу 38 автобусів і своєї нерухомості, отримало 44,4 млн грн. З початком кризи цей борг перестав обслуговуватися, і УПБ почав процедуру з його стягнення.

У липні минулого року банкіри проінспектували заводські корпуси. Там вони своїх автобусів не виявили, заставши виробництво ЛАЗу в жалюгідному стані. Тоді УПБ звернувся в суд з вимогою передати йому майно заводу в управління.

ЛАЗ, підконтрольний росіянину Ігорю Чуркіну, зупинився на початку 2013 року. Чуркін заявив про намір закрити ЛАЗ, пояснюючи це головним чином конфліктами з місцевою владою. Обладнання ЛАЗу росіянин планував перемістити на Дніпровський автобусний завод, розташований в Дніпродзержинську. Про це інформує «lb.ua».


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

10:32 21 січня 2021 р.

Антимонопольний комітет розпочинає справи щодо газопостачальних компаній через завищені ціни на газ для населення

Північне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочинає справи щодо шести газопостачальних компаній через встановлення завищених цін на газ для населення. Західне відділення, яке охоплює Львівську, Волинську, Рівненську, Івано-Франківську та Закарпатську області, поки що мовчить.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу