Львівський апеляційний адмінсуд залишив у силі скасування ухвали ЛМР щодо розміщення МАФів

18:42 4 березня 2015 р.


Фото: lvivexpres.com

Як повідомили в середу в прес-службі обласної прокуратури, залишено в силі постанову окружного адмінсуду, якою задоволено позов про скасування ухвали Львівської міської ради щодо порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

У прес-службі Львівської обласної прокуратури повідомили сьогодні, 4 березня:

«Львівським апеляційним адміністративним судом залишено у силі постанову Львівського окружного адміністративного суду, якою задоволено позов прокуратури міста Львова про скасування ухвали Львівської міської ради щодо порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові. Вказаною ухвалою від 20.03.2014 р., всупереч законодавчих вимог, ускладнено процедуру отримання паспорта прив’язки малих архітектурних форм та розширено перелік документів, необхідних для отримання такої документації.

Крім цього, міською радою, за відсутності розробленої та затвердженої у встановленому порядку Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, було неправомірно затверджено вичерпний перелік МАФів, розміщених на території м. Львова та суб’єктів, яким такі споруди належать. Водночас, законодавством не вимагається погодження таких питань сесією міської ради.

Таким чином, згаданою ухвалою ЛМР фактично надано переваги одним суб’єктам господарювання перед іншими. Суди погодились із вказаними доводами прокурора, відтак оскаржувану ухвалу визнано протиправною та скасовано. На цей час рішення суду апеляційної інстанції набуло законної сили».

dailylviv.com

До теми

15:02 24 травня 2022 р.

5-6 мішків сухого борщу в день готують львівські комунальники для фронту

Колективи великих львівських комунальних підприємств водночас із виконанням своїх функціональних обов’язків – наданням послуг львів’янам, ще й допомагають військовим.

Рубрика: Економіка

13:33 24 травня 2022 р.

Потяг Інтерсіті+ змінює час відправлення з Перемишля: новий графік

З 12 червня «Укрзалізниця» змінює час відправлення «Інтерсіті+» 706 - із Перемишля він вирушатиме о 10:15 (замість 08:00). Це дасть можливість зручної пересадки з польського «Інтерсіті» 83173 Вроцлав - Перемишль.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу