Львівський апеляційний адмінсуд залишив у силі скасування ухвали ЛМР щодо розміщення МАФів

18:42 4 березня 2015 р.


Фото: lvivexpres.com

Як повідомили в середу в прес-службі обласної прокуратури, залишено в силі постанову окружного адмінсуду, якою задоволено позов про скасування ухвали Львівської міської ради щодо порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

У прес-службі Львівської обласної прокуратури повідомили сьогодні, 4 березня:

«Львівським апеляційним адміністративним судом залишено у силі постанову Львівського окружного адміністративного суду, якою задоволено позов прокуратури міста Львова про скасування ухвали Львівської міської ради щодо порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові. Вказаною ухвалою від 20.03.2014 р., всупереч законодавчих вимог, ускладнено процедуру отримання паспорта прив’язки малих архітектурних форм та розширено перелік документів, необхідних для отримання такої документації.

Крім цього, міською радою, за відсутності розробленої та затвердженої у встановленому порядку Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, було неправомірно затверджено вичерпний перелік МАФів, розміщених на території м. Львова та суб’єктів, яким такі споруди належать. Водночас, законодавством не вимагається погодження таких питань сесією міської ради.

Таким чином, згаданою ухвалою ЛМР фактично надано переваги одним суб’єктам господарювання перед іншими. Суди погодились із вказаними доводами прокурора, відтак оскаржувану ухвалу визнано протиправною та скасовано. На цей час рішення суду апеляційної інстанції набуло законної сили».

dailylviv.com

До теми

19:24 4 березня 2021 р.

У Львові на 9 місяців закрили частину вулиці Богдана Хмельницького

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 08.00 год 8 березня і до 20.00 год 31 грудня 2021 року буде перекрито рух транспорту на вул. Б. Хмельницького, на ділянці від вул. Олійної до заїзду на автовокзал «Північний».

Рубрика: Економіка

19:16 4 березня 2021 р.

Директора департаменту ЛОДА звільнили з роботи за прогули на домініканських пляжах

Назарія Романчука з 1 березня звільнили з посади директора департаменту житлово-комунального господарства ЛОДА за те, що він впродовж більше місяця не приходив на роботу, зате відпочивав на зарубіжних курортах.

Рубрика: Економіка

19:07 4 березня 2021 р.

В Україні паперові трудові книжки використовуватимуть ще 5 років

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» № 1217-IX, який Верховна Рада ухвалила 5 лютого цього року.

Рубрика: Економіка

15:26 4 березня 2021 р.

Міжнародний аеропорт Львів хочуть приватизувати, - нардеп

Минулого тижня трудовий колектив Львівського аеропорту отримав листа за підписом держсекретаря Міністерства інфраструктури України про можливість зміни форми власності міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, в який було вкладено 1 млрд 300 млн гривень державних коштів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу