Львівський аквапарк дістався безкоштовно спонсору «Свободи»?

09:00 23 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: iPress.ua

Його також підозрюють у створенні бізнесу на мільйонних кредитах.

Про це повідомило «iPress.ua» з посиланням на програму «Політтеатр» на Першому національному телеканалі:

«Один з головних спонсорів партії «Свобода» Андріан Гутник присвоїв аквапарк «Пляж» у місті Львові за допомогою рейдерської схеми. Про це стало відомо журналістам програми «Політтеатр» на Першому національному телеканалі.

Вони повідомляють (на відеоролику – після 9 хвилин і 33 секунд інших новин. – Ред.), що фірма-власниця закладу, ТОВ «Комплекс водних видів спорту», зареєстрована тільки в 2013 році, тоді як сам аквапарк працює з 2009 року. Ділянка ж, на якому стоїть аквапарк, був у банківській заставі на суму близько $20 млн ще з 2008 року.

Так, автори програми, впевнені, що махінація відбулася не без підтримки Львівського окружного адміністративного суду та місцевого БТІ. Журналісти також нагадали, що попереднім власником водного комплексу був ТОВ «Мотор Сіті», а банк, який постраждав від афери, є банком з іноземним капіталом.

Проте доcі ніяких претензій Гутнику банк не висував. У програмі також була озвучена інформація, що це не єдина махінація, в якій помічений Андріан Гутник.

Свободівець створює бізнес на мільйонних кредитах, які не повертає. Журналісти наводять схему, за якою отримуються гроші.

Під кредити створюються різноманітні установи: будівельні фірми, деревообробні комбінати, інвестиційні компанії. Існують вони тільки на папері і не тривалий час.

Журналісти «Політтеатру» стверджують, що саме за такою схемою була створена будівельна фірма «ГАЛИЧІНВЕСТБУД», та деревообробні фірми – «Дуб», «Септіма» і «Львівський торгово-промисловий дім». Під них взято кредитів на суму близько 7 млн грн. Попри рішення судів, поки Гутник нікому грошей не повернув».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу