Львівський аеропорт та стадіон "Арена Львів" дофінансують з Києва

20:34 28 травня 2020 р.

Фото до новини

28 травня Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов провів чергову нараду щодо вирішення проблемних питань, котрі виникли після проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні ЄВРО-2012.

Про це інформує Урядовий портал.
 
На нараді були присутні представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства фінансів України, Укрінфрапроекту та ФІНІНПРО.
 
Укрінфрапроект (центральний орган виконавчої влади при Міністерстві інфраструктури України) запропонував проект постанови Кабінету Міністрів України, яким визначається порядок дофінансування об’єктів ЄВРО-2012. 

Таким чином, обрано 5 об’єктів, які можуть бути дофінансовані та повністю введені в експлуатацію: Харківський та Львівські аеропорти, НСК «Олімпійський», Арена Львів та стадіон «Скіф». У розрізі НСК «Олімпійський» - це декілька конкретних точок: сам стадіон, касовий павільйон, зона гостинності та електропідстанція. Після доопрацювання з Міністерством фінансів України на наступному тижні буде розпочато процес погодження Постанови, яка дозволить реалізувати дофінансування об’єктів ЄВРО-2012. 

«Прогнозний обсяг фінансування для завершення будівництва вищевказаних об’єктів та введення їх в експлуатацію, в рамках виконання визначених порядком заходів, складає 902 млн грн, з яких 583,04 млн грн є предметом розгляду судовими інстанціями відповідно до відомостей Єдиного державного реєстру судових рішень. Також передбачається проведення спеціального будівельно-технічного аудиту, за підсумками якого можна буде реально оцінити реальну вартість робіт для дофінансування. Саме фінансування буде відбуватися за рахунок коштів, які вже знаходяться на рахунках Державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» (з 2016 року правонаступник Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів)», - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини