Львівську міськраду пікетували стоматологи й підприємці зі «Санта-Барбари» та ринку «Торпедо» (відео)

15:25 23 жовтня 2014 р.


Фото: zik.com.ua

Протестувальники не лише мерзли в четвер на площі Ринок, а й увійшли в коридори Ратуші.

Сьогодні, 23 жовтня, під стінами Львівської ратуші зібрались сотні людей, які вимагали належного розгляду їх питань під час сесії міськради. Підприємці та стоматологи увійшли у коридори будівлі.

Зокрема на пікет вийшли підприємці з ринку «Санта-Барбара», які вимагали надати їм адекватну земельну ділянку для перенесення ринку, взамін на ту, яку забрали під будівництво трамвайної колії на Сихів. Також протестують підприємці з ринку «Торпедо», які вимагають продовження договору оренди земельної ділянки.

Окрім того, до пікету долучились і медики, які виступають проти створення госпрозрахункових відділень стоматологічної допомоги дорослому населенню Львова. Відповідний проект ухвали внесено в порядок денний засідання сесії.

Повідомляючи про ці сьогодні, 23 жовтня, кореспондент інформаційної агенції «УНН» також нагадує, щотрамвайну колію на Сихів прокладуть по вул. Стуса вздовж проспекту Червоної Калини аж до Санта-Барбари. Колія проходитиме через теперішній ринок «Санта-Барбара», а трохи нижче збудують кільце для розвертання трамваю.


Відео: Telekanal ZIK

dailylviv.com

До теми

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу