Львівську міськраду пікетували стоматологи й підприємці зі «Санта-Барбари» та ринку «Торпедо» (відео)

15:25 23 жовтня 2014 р.


Фото: zik.com.ua

Протестувальники не лише мерзли в четвер на площі Ринок, а й увійшли в коридори Ратуші.

Сьогодні, 23 жовтня, під стінами Львівської ратуші зібрались сотні людей, які вимагали належного розгляду їх питань під час сесії міськради. Підприємці та стоматологи увійшли у коридори будівлі.

Зокрема на пікет вийшли підприємці з ринку «Санта-Барбара», які вимагали надати їм адекватну земельну ділянку для перенесення ринку, взамін на ту, яку забрали під будівництво трамвайної колії на Сихів. Також протестують підприємці з ринку «Торпедо», які вимагають продовження договору оренди земельної ділянки.

Окрім того, до пікету долучились і медики, які виступають проти створення госпрозрахункових відділень стоматологічної допомоги дорослому населенню Львова. Відповідний проект ухвали внесено в порядок денний засідання сесії.

Повідомляючи про ці сьогодні, 23 жовтня, кореспондент інформаційної агенції «УНН» також нагадує, щотрамвайну колію на Сихів прокладуть по вул. Стуса вздовж проспекту Червоної Калини аж до Санта-Барбари. Колія проходитиме через теперішній ринок «Санта-Барбара», а трохи нижче збудують кільце для розвертання трамваю.


Відео: Telekanal ZIK

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу