Львівську міськраду пікетували підприємці ринку «Санта-Барбара» (відео)

11:58 18 червня 2014 р.


Фото: YouTube

Як запевняє в середу її прес-служба, протестувальникам запропонують інші ділянки.

Прес-служба Львівської міської ради інформує повідомляє сьогодні, 18 червня, в повідомленні «Підприємцям ринку «Санта-Барбара» запропонують інші ділянки»:

«Підприємцям ринку «Санта-Барбара», які сьогодні пікетували Львівську міську раду, запропонують інші ділянки для перенесення ринку. Як зазначив перший заступник міського голова Львова  Олег Синютка, на сесію ЛМР питання ринку завтра не виноситимуть. 

«Сьогодні люди прийшли з претензіями стосовно перенесення ринку «Санта-Барбара», мова йде про виділення земельної ділянки та про перенесення цього ринку на вул.Антонича, 8А. Це питання пройшло депутатські комісії, підготовлена ухвала, яка б завтра мала бути винесена на розгляд сесії міської ради.

Але люди проти цього, то ж дійшли згоди, що буде створена робоча група, куди увійдуть представники ринку. Сьогодні о 17:00год. буде виїзд на місце першого заступника міського голови, спільно з людьми дане питання буде розглядатись.

Працівники ринку говорять про те, що вони земельної ділянки на вул.Антонича, 8А не хочуть. Хочуть інший варіант, зокрема на вул.Скрипника біля поліклініки.

Виїдемо на місце, подивимось наскільки можливим є виділення цієї земельної ділянки. До нас не надходило звернень проти будівництва трамваю, негативу немає. Питання трамваю виникло не сьогодні і не вчора, категоричних заперечень проти трамваю у сихівчан немає.

Проблемне питання лише з ринком «Санта-Барбара», яке будемо вирішувати. На Сихові живе 152 тис. осіб, потрібно враховувати і їхні інтереси», – розповіла голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк».


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

12:06 4 серпня 2021 р.

Врятувати транскордонну річку Дністер: на гірничо-хімічному підприємстві Сірка закінчують ремонт дамби хвостосховища

На території Державного підприємства «Роздільське гірничо-хімічне підприємство «Сірка» в Новому Роздолі на Львівщині завершують роботи з реалізації природоохоронного заходу «Капітальний ремонт західної дамби хвостосховища №1.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу