Львівську академію мистецтв та житловий будинок на вул. Б. Хмельницького реставрують за майже 8 млн грн

09:30 18 серпня 2021 р.

Фото до новини

Львів отримав дозволи від Інспекції держархбудконтролю на проведення реставраційних робіт у двох будинках - пам’ятках архітектури місцевого значення. Йдеться про будівлю Львівської академії мистецтв, що на вул. Снопківській, 47, де відновлять дах, та житловий будинок на вул. Б. Хмельницького, 11, де відреставрують дах і фасад.

Про це інформують в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, пише Dailylviv.com.

Як розповіла начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, реставраційні роботи на вул. Снопківській, 47 вже розпочали.

«Тендер виграла компанія «В.Ф.Ф». Ми провели зустріч з ректором, узгодили всі господарські питання і розпочали роботи. На вул. Хмельницького, 11 теж маємо дозвіл і орієнтовно після 25 серпня стартуємо. Тут, окрім даху, відреставрують і фасад. Відповідно до результатів тендеру, роботи тут виконає компанія «Ренесанс».

Також чекаємо ще дозвіл на проведення реставрації даху каплиці Трьох святителів, що на вул. Руській, 7. По цьому об’єкту вже є переможець тендеру, але ще нема дозволу», - зазначила Лілія Онищенко.

Планується, що Львівська академія мистецтв матиме нову покрівлю вже до кінця року. А будинок №11 на вул. Хмельницького буде перехідним об’єктом, реставраційні роботи тут складніші і закінчать їх вже наступного року.

Роботи фінансують з міського бюджету. Їх вартість становить 2,5 млн грн для будинку на вул. Снопківській, 47 та 5,197 млн грн для будинку №11 на вул. Б. Хмельницького.Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів