На «Львівській залізниці» ініціювали міжнародну нараду зі словацькими колегами

17:45 1 лютого 2019 р.


Фото: railway.lviv.ua

На «Львівській залізниці» відбулася міжнародна нарада з питань оптимізації вантажного руху на прикордонних переходах зі Словаччиною.

Про це повідомили в п’ятницю, 1 лютого, в прес-центрі «Львівської залізниці», де також конкретизували: «В Ужгороді відбулася міжнародна нарада за участю керівництва регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», генеральної дирекції залізничного товариства АТ «ЗССК Карго» (Словаччина) й представників металургійного комбінату «U.S. Steel» (Кошіце). Українські залізничники ініціювали зустріч зі словацькими колегами та партнерами з метою обговорення шляхів оптимізації прикордонного вантажного руху, зокрема пришвидшення передачі та обробки поїздів із вантажами для виробничих потреб металургійного гіганта».

«Потреба обговорити ці питання виникла через несприятливу ситуацію, що склалася на початку цього року на прикордонних залізничних переходах «Ужгород-Матевці» та «Чоп-Чієрна» над Тисою і була зумовлена труднощами у словацької сторони, що зумовили сповільнення процесу приймання поїздів із вантажами. У підсумку це призвело до накопичення вантажних поїздів на території Ужгородської дирекції, що впливали на ритмічність перевізного процесу на території дирекції та Львівської магістралі загалом», – поінформували також на «Львівській залізниці».

«Під час наради українська сторона запропонувала колегам та партнерам зі Словаччини організаційну та практичну допомогу, спрямовану на стабілізацію вантажообігу до планових обсягів. Львівські залізничники зокрема висловили готовність уже сьогодні формувати на станції Ужгород-ІІ склади поїздів із вантажами, що призначені для металургійної компанії «U.S. Steel», – розповіли також на «Львівській залізниці».

«Львівська залізниця» готова надавати послуги з формування поїздів уже сьогодні, – повідомив у ході зустрічі виконавчий директор регіональної філії «Львівська залізниця» Володимир Крот. – Ми попередньо проаналізували резерви наших виробничих та технічних можливостей у господарстві перевезень, а також вагонному та локомотивному господарствах і переконалися, що маємо все необхідне для того, щоб виконувати додаткові обсяги робіт. Зокрема на станції Ужгород-ІІ можемо формувати щонайменше два маршрути на добу».

«Українська сторона також запропонувала словацьким колегам розглянути можливість проведення вантажних поїздів дільницею широкої колії «Ужгород-Матевці» в напрямку Кошіце із використанням локомотивів та бригад Львівської залізниці. Зважаючи на достатню кількість тягового рухомого складу, забезпечувати цю послугу нині можуть щонайменше три електровози постійного струму. Пропозиція Львівської залізниці є перспективною з огляду на позитивні результати такої співпраці із польськими колегами на прикордонному переході «Ізов-Хрубешув», – поінформували також на «Львівській залізниці».

«Починаючи з 1 січня цього року, Львівська залізниця доставляє вантажні поїзди із Ковеля до Ізова і далі через кордон на територію Республіки Польща виключно власними тепловозами та локомотивними бригадами. Нині щодоби у цьому напрямку курсує 9-10 поїздів із вантажами, тоді як польські тепловози, які торік обслуговували цей маршрут, у середньому доправляли за добу на два поїзди менше», – розповіли також на «Львівській залізниці».

«У підсумку міжнародної наради в Ужгороді українська та словацька делегації узгодили ряд заходів із налагодження ритмічного вантажного руху на прикордонних переходах «Ужгород-Матевці» та «Чоп-Чієрна» над Тисою і задекларували готовність до розширення співпраці з метою оптимізації роботи на цих прикордонних переходах», – поінформували також на «Львівській залізниці».

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу