Львівські теплопостачальники зачекалися від держави 117 мільйонів гривень, – ЛМР

17:15 22 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевняють: «Держава не погасила теплопостачальним підприємствам Львова 195,3 млн. гривень пільг і субсидій».

У прес-службі Львівської міськради поінформували сьогодні, 22 січня: «Як повідомляють теплопостачальні підприємства Львова, держава досі не погасила 195,3 млн. гривень пільг і субсидій – 149,5 млн. гривень ЛМКП «Львівтеплоенерго» та 45,7 млн. гривень ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Як наслідок, виникає заборгованість перед газовиками за спожитий природний газ».

Зокрема, у «Львівтеплоенерго» розповіли: «Значна частина наших споживачів отримують пільги і субсидії на послуги з теплопостачання. Станом на сьогодні держава не погасила ЛМКП «Львівтеплоенерго» 149,5 млн. гривень пільг і субсидій та 45,7 млн. гривень ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Це велика сума, яка не дозволяє підприємствам у повному обсязі розрахуватися за газ. Тому, в цій ситуації не через «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» і не через низький рівень розрахунку наших споживачів виникає заборгованість за газ перед газовиками».

Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» і в.о. директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго» Степан Пакіж повідомив: «Станом на 22 січня 2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» боргує ПАТ «Львівгаз» 41,4 млн. гривень, а ЛКП «Залізничнетеплоенерго» 10 мільйонів гривень. «Ми підтверджуємо цю заборгованість. Однак, наголошуємо, що ця заборгованість включає в себе поточне нарахування за спожитий газ за грудень місяць, термін сплати яких ще не закінчився. Це 23,9 млн. гривень по ЛМКП «Львівтеплоенерго» і 6,5 млн. гривень по ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Отож, за поточне споживання газу ми оплатимо ПАТ «Львівгаз» після розрахунку наших споживачів з нами за теплову енергію, тобто до кінця місяця. А решта боргу буде погашено, коли держава розрахується з нами за пільги і субсидії. Станом на 1 січня держава заборгувала теплопостачальним підприємствам Львова 195,3 млн. гривень за пільги і субсидії».

«З огляду на ситуацію, щодо заборгованості по пільгах і субсидіях теплопостачальні підприємства неодноразово надсилали листи в міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго». Назагал держава боргує Львову погашення 481,5 млн. гривень по пільгах і субсидіях», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини