Львівські теплопостачальники зачекалися від держави 117 мільйонів гривень, – ЛМР

17:15 22 січня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевняють: «Держава не погасила теплопостачальним підприємствам Львова 195,3 млн. гривень пільг і субсидій».

У прес-службі Львівської міськради поінформували сьогодні, 22 січня: «Як повідомляють теплопостачальні підприємства Львова, держава досі не погасила 195,3 млн. гривень пільг і субсидій – 149,5 млн. гривень ЛМКП «Львівтеплоенерго» та 45,7 млн. гривень ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Як наслідок, виникає заборгованість перед газовиками за спожитий природний газ».

Зокрема, у «Львівтеплоенерго» розповіли: «Значна частина наших споживачів отримують пільги і субсидії на послуги з теплопостачання. Станом на сьогодні держава не погасила ЛМКП «Львівтеплоенерго» 149,5 млн. гривень пільг і субсидій та 45,7 млн. гривень ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Це велика сума, яка не дозволяє підприємствам у повному обсязі розрахуватися за газ. Тому, в цій ситуації не через «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» і не через низький рівень розрахунку наших споживачів виникає заборгованість за газ перед газовиками».

Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» і в.о. директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго» Степан Пакіж повідомив: «Станом на 22 січня 2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» боргує ПАТ «Львівгаз» 41,4 млн. гривень, а ЛКП «Залізничнетеплоенерго» 10 мільйонів гривень. «Ми підтверджуємо цю заборгованість. Однак, наголошуємо, що ця заборгованість включає в себе поточне нарахування за спожитий газ за грудень місяць, термін сплати яких ще не закінчився. Це 23,9 млн. гривень по ЛМКП «Львівтеплоенерго» і 6,5 млн. гривень по ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Отож, за поточне споживання газу ми оплатимо ПАТ «Львівгаз» після розрахунку наших споживачів з нами за теплову енергію, тобто до кінця місяця. А решта боргу буде погашено, коли держава розрахується з нами за пільги і субсидії. Станом на 1 січня держава заборгувала теплопостачальним підприємствам Львова 195,3 млн. гривень за пільги і субсидії».

«З огляду на ситуацію, щодо заборгованості по пільгах і субсидіях теплопостачальні підприємства неодноразово надсилали листи в міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго». Назагал держава боргує Львову погашення 481,5 млн. гривень по пільгах і субсидіях», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

21:40 21 вересня 2021 р.

Трекер доставки та вигідні умови: що пропонує Domino's Pizza?

Швидка та вигідна доставка їжі — це два компоненти, що забезпечують гарний вечір у компанії друзів або нової серії улюбленого серіалу. Тож такі умови зберігаються у піцерії Domino's Pizza у Львові та на території всієї країни.

Рубрика: Економіка

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу