Львівські комунальники все ще очікують від держави 117 мільйонів гривень, – ЛМР

15:15 5 січня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Держава не погасила комунальним підприємствам Львова 117 мільйонів гривень пільг і субсидій».

Про це повідомили сьогодні, 5 січня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк уточнила: «Станом на сьогодні держава не погасила дев’ять мільйонів 51 тисячу гривень львівським комунальним підприємствам, ще 107,8 мільйонів гривень – теплопостачальним підприємствам «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго», а ще 170 тисяч гривень – «Львівводоканалу». Ця ситуація негативно впливає на роботу комунальних підприємств».

Чиновник також зазначила: «Якщо, до прикладу, взяти львівські комунальні підприємства, то орієнтовно 50-60% у квартплаті, яку нараховують мешканцям, становлять пільги і субсидії. А це кошти на оплату заробітної плати працівників, оплата першочергових платежів за електрику, воду та інше. Щодо теплопостачальних підприємств, то така велика заборгованість по пільгах і субсидіях не дає можливості тепловикам вчасно розраховуватися за спожитий природний газ. Відповідно, такий стан негативно впливає як на роботу підприємств так і життєдіяльність міста».

«Теплопостачальні підприємства неодноразово надсилали листи в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго» щодо заборгованості по пільгах і субсидіях», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

00:23 2 липня 2022 р.

Інспекторів з паркування у Львові посадили на службові електровелосипеди

Львів отримав 9 велосипедів з електропідсиленням. Їх використовуватимуть працівники, які впродовж дня часто переміщаються по місту. Це, зокрема, інспектори з паркування та садівники, які тепер зможуть оперативніше і якісніше виконувати свою роботу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу