Львівські депутати затвердили Програму соціально-економічного й культурного розвитку області

19:42 3 червня 2014 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У документі, зокрема, зазначено, що головною метою розвитку промислового комплексу на 2014 рік є підвищення конкурентоспроможності промислової продукції, нарощування експорту вітчизняних промислових товарів.

Депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2014 рік з макроекономічним прогнозом на 2015-2016 роки. «За» відповідне рішення проголосувало 85 депутатів.

У вказаній Програмі, зокрема, зазначено, що головною метою розвитку промислового комплексу на 2014 рік є підвищення конкурентоспроможності промислової продукції, нарощування експорту вітчизняних промислових товарів. Зазначені кількісні та якісні критерії ефективності розвитку галузі у 2014 році передбачають:

зростання обсягів промислового виробництва на 3,0% у порівнянні до досягнутих показників попереднього року, в т. ч. у добувній промисловості – на 2,0%, у галузі з виробництва та розподілення електроенергії газу та води – на 2,4%, у переробній галузі – на 1,5%;

збільшення обсягів реалізації готової продукції на 3,7%, інноваційної продукції – на 6 %;

створення понад 6,5 тис. нових робочих місць на діючих і новостворених підприємствах області, в тому числі на підприємствах переробної промисловості – 6 тис. нових робочих місць;

доведення частки вітчизняних товарів на внутрішньому ринку до рівня не менше 30%;

нарощення експортного потенціалу, у першу чергу, за рахунок збільшення поставок продукції машинобудування, галузі з виготовлення меблів та електроенергії.

Головною метою розвитку агропромислового комплексу на 2014 рік є формування інноваційної моделі розвитку сільського господарства, спроможної забезпечити його стійке прискорене зростання, конкурентоспроможність і надійну економічну основу соціально-економічного розвитку українського села.

Водночас, передбачено наступні основні заходи та завдання для розвитку паливно-енергетичного комплексу у 2014 році:

у вугільній промисловості:

– реалізація інвестиційних проектів на шахтах ДП «Львіввугілля» – «Червоноградська», «Степова», «Лісова»;

– фінансування, розробленої Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, програми технічного переоснащення ДП «Львіввугілля» на суму 327,4 млн грн.;

– сприяння будівництву шахти «Любельська» №1-2 в Жовківському районі;

– збільшення обсягів використання вугілля, як альтернативного виду палива для підприємств комунального господарства та установ бюджетної сфери.

У нафтовидобувній промисловості:

– інтенсивна підготовка родовищ до промислової розробки з метою отримання приросту запасів нафти;

– активізація впровадження нових прогресивних технологій, зокрема буріння похило спрямованих свердловин підприємствами нафтовидобувної галузі;

– ініціювання збільшення обсягів фінансування як з державного бюджету, так і за кошти інвесторів з метою підготовки родовищ до промислової розробки та збільшення видобутку нафти;

– збільшення обсягів геологорозвідувальних робіт для пошуку перспективних площ і пошуково-розвідувального буріння на них нових родовищах.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу