Львівські депутати затвердили Програму соціально-економічного й культурного розвитку області

19:42 3 червня 2014 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У документі, зокрема, зазначено, що головною метою розвитку промислового комплексу на 2014 рік є підвищення конкурентоспроможності промислової продукції, нарощування експорту вітчизняних промислових товарів.

Депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2014 рік з макроекономічним прогнозом на 2015-2016 роки. «За» відповідне рішення проголосувало 85 депутатів.

У вказаній Програмі, зокрема, зазначено, що головною метою розвитку промислового комплексу на 2014 рік є підвищення конкурентоспроможності промислової продукції, нарощування експорту вітчизняних промислових товарів. Зазначені кількісні та якісні критерії ефективності розвитку галузі у 2014 році передбачають:

зростання обсягів промислового виробництва на 3,0% у порівнянні до досягнутих показників попереднього року, в т. ч. у добувній промисловості – на 2,0%, у галузі з виробництва та розподілення електроенергії газу та води – на 2,4%, у переробній галузі – на 1,5%;

збільшення обсягів реалізації готової продукції на 3,7%, інноваційної продукції – на 6 %;

створення понад 6,5 тис. нових робочих місць на діючих і новостворених підприємствах області, в тому числі на підприємствах переробної промисловості – 6 тис. нових робочих місць;

доведення частки вітчизняних товарів на внутрішньому ринку до рівня не менше 30%;

нарощення експортного потенціалу, у першу чергу, за рахунок збільшення поставок продукції машинобудування, галузі з виготовлення меблів та електроенергії.

Головною метою розвитку агропромислового комплексу на 2014 рік є формування інноваційної моделі розвитку сільського господарства, спроможної забезпечити його стійке прискорене зростання, конкурентоспроможність і надійну економічну основу соціально-економічного розвитку українського села.

Водночас, передбачено наступні основні заходи та завдання для розвитку паливно-енергетичного комплексу у 2014 році:

у вугільній промисловості:

– реалізація інвестиційних проектів на шахтах ДП «Львіввугілля» – «Червоноградська», «Степова», «Лісова»;

– фінансування, розробленої Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, програми технічного переоснащення ДП «Львіввугілля» на суму 327,4 млн грн.;

– сприяння будівництву шахти «Любельська» №1-2 в Жовківському районі;

– збільшення обсягів використання вугілля, як альтернативного виду палива для підприємств комунального господарства та установ бюджетної сфери.

У нафтовидобувній промисловості:

– інтенсивна підготовка родовищ до промислової розробки з метою отримання приросту запасів нафти;

– активізація впровадження нових прогресивних технологій, зокрема буріння похило спрямованих свердловин підприємствами нафтовидобувної галузі;

– ініціювання збільшення обсягів фінансування як з державного бюджету, так і за кошти інвесторів з метою підготовки родовищ до промислової розробки та збільшення видобутку нафти;

– збільшення обсягів геологорозвідувальних робіт для пошуку перспективних площ і пошуково-розвідувального буріння на них нових родовищах.

dailylviv.com

До теми

18:57 27 липня 2021 р.

Мостиський сухий порт став 9-им індустріальним парком на Львівщині: пріоритетні галузі

Сьогодні, 27 липня, індустріальний парк «Мостиський сухий порт» включили до офіційного реєстру індустріальних парків України. Інформують у відділі інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Рубрика: Економіка

16:24 27 липня 2021 р.

Поліція Львівщини відмовилася купувати бронеавтомобіль за 3,26 млн грн. Названо причину

Головне управління Національної поліції у Львівській області розірвало договір із ТОВ «Реформ» на закупівлю автомобіля для оперативного реагування. Львівське управління поліції замовило бронеавтомобіль за 3,2 млн грн у тендерних махінаторів

Рубрика: Економіка

16:15 27 липня 2021 р.

Флагшток - 2.1 млн грн, куди ще пішли державні гроші

На Львівщині з початку року на Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.скерували кошти в сумі 67,6 млн грн, з яких цього тижня перерахували 19,2 млн гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу