Львівське підприємство «Зелене місто» отримало ліцензію на переробку ТПВ

10:10 19 грудня 2018 р.


Фото: lviv.molbuk.ua

Львівське комунальне підприємство «Зелене місто» отримало ліцензію на перероблення твердих побутових відходів для майбутнього заводу, який працюватиме у Львові на вулиці Пластовій, 13.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідний дозвіл надала Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

«Тим часом триває другий етап тендеру на будівництво заводу із переробки відходів у Львові. На початку грудня Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив перелік компаній, яких відібрали для другого етапу тендеру будівництва у Львові сміттєпереробного заводу. Загалом у переліку п’ять провідних європейських компаній, які збудували аналогічні сміттєпереробні комплекси у Європі. Це компанії з Польщі, Німеччини, Греції, консорціум компаній з Австрії та Туреччини, Нідерландів та Литви», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу