Львівське облуправління лісового господарства звинуватили в тиску на Галсільліс

23:39 7 лютого 2014 р.


Фото: zik.ua

Комісії обласної ради вирішили заслухати на сесії звіт Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Про це інформує прес-служба ЛОР.

Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації підтримала рішення колег-депутатів, які на засіданні комісії з питань розвитку села та АПК ініціювали розгляд на сесії обласної ради звіту Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Таке рішення депутати екологічної комісії прийняли після заслуховування інформації головного лісничого, першого заступника генерального директора обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» Івана Білінського.

На засіданні комісії він повідомив, що Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства чинить тиск на найбільше комунальне підприємство Львівської обласної ради – «Галсільліс». Зокрема, Іван Білінський наголосив, що ця конфліктна ситуація спричиняє негативні економічні наслідки для комунального підприємства обласної ради.

Нагадаємо, що на розгляд на сесії звіт Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства винесли депутати постійної комісії з питань розвитку села та агропромислового комплексу Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

15:00 17 січня 2021 р.

Верховна Рада має обмежити тариф на транспортування газу не більше 1,79 грн за кубометр, - прем'єр-міністр

В Україні хочуть обмежити тариф на розподіл газу до рівня не вище 1,79 гривні за кубічний метр. Відповідну ініціативу має схвалити Верховна рада.

Рубрика: Економіка

14:49 17 січня 2021 р.

Кабмін завтра обмежить ціну на газ для населення до 6,99 грн за кубометр. До кінця карантину або 31 березня

Кабінет міністрів на засіданні в понеділок, 18 січня, планує обмежити ціну на газ для населення до 6,99 гривні за кубометр. Це рішення буде діяти до кінця карантину або до 31 березня.

Рубрика: Економіка

11:18 17 січня 2021 р.

Чотири тисячі клієнтів Львівгаз збуту платять взимку за кубометр газу 4,49 – 5,49 грн

Ці побутові споживачі були учасниками літньої акції «Твоя енергонезалежність». Найбільше ощадливих споживачів блакитного палива проживає у Львові, Червонограді та Пустомитах.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу