«Львівська залізниця» запевнила, що активісти зупинили білоруські лісоматеріали

11:25 8 грудня 2016 р.

На сайті «Львівської залізниці» опублікували скріншоти документів із відповідними печатками контролюючих органів України.

У прес-службі регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» повідомили сьогодні, 8 грудня, що активісти Радикальної партії намагалися перешкодити 1 грудня на станції Здолбунів руху вагонів, які, за словами нардепа Ігоря Мосійчука, «в обхід нашого мораторію контрабандним шляхом намагаються вивезти за кордон…». У повідомленні «Львівської залізниці» зазначено: «Було зупинено 47 вагонів із яких 46 відправлені з станцій Білоруської залізниці (Республіка Білорусь) з призначенням до Румунії, що слідували в режимі транзиту по території України. Із 47 зупинених вагонів один був відправленний зі станції Малин Південно-Західної залізниці із вантажем, згідно перевізних документів, «Древесина топливная в виде бревен, колод, сучьев, вязанок хвороста».

На сайті «Львівської залізниці» також опублікували скріншоти документів із відповідними печатками контролюючих органів України й наголосили: «Відправник отримує усі дозвільні документи на вивіз за межі митної території  України від контролюючих органів України до моменту прийняття вагонів до перевезення залізницею. Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» при здійсненні міжнародних перевезень вантажів, як перевізник, керується угодою про міжнародне залізничне вантажне сполучення (СМГС).

У повідомленні «Львівської залізниці» також зазначено: «Стаття 22 СМГС регламентує, що перевізник не зобов’язаний перевіряти правильність та достатність супровідних документів, прикладених відправником до накладної, а  стаття 16 СМГС встановлює, що відправник забезпечує правильність відомостей, вказаних у накладній і несе відповідальність за вказану ним інформацію. Встановлення належності лісової продукції на відповідність до конкретної характеристики Української класифікації товарів зовнішньо-економічної діяльності (УКТЗЕД) не входить до компетенції працівників залізниці, а тому вони керуються дозвільними документами наданими відправниками, які  видані відповідними контролюючими органами України».

dailylviv.com

До теми

23:03 17 січня 2021 р.

П'ять способів перешкодити споживачам газу перейти до нового постачальника

Зв’язка "облгаз – облгаз-збут" заважає споживачам переходити на нових постачальників. Поширені схеми тиску на клієнтів: виявлення невідповідності нормам газового обладнання, нарахування сумнівних боргів або залякування відключенням газу.

Рубрика: Економіка

15:00 17 січня 2021 р.

Верховна Рада має обмежити тариф на транспортування газу не більше 1,79 грн за кубометр, - прем'єр-міністр

В Україні хочуть обмежити тариф на розподіл газу до рівня не вище 1,79 гривні за кубічний метр. Відповідну ініціативу має схвалити Верховна рада.

Рубрика: Економіка

14:49 17 січня 2021 р.

Кабмін завтра обмежить ціну на газ для населення до 6,99 грн за кубометр. До кінця карантину або 31 березня

Кабінет міністрів на засіданні в понеділок, 18 січня, планує обмежити ціну на газ для населення до 6,99 гривні за кубометр. Це рішення буде діяти до кінця карантину або до 31 березня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу