«Львівська залізниця» попередила про зміни розкладу й маршруту потягів

16:00 27 березня 2019 р.


Фото: 4studio.com.ua

У зв`язку з проведенням ремонтних робіт на залізничному мості перегону «Ямниця –Єзупіль» одноколійної дільниці «Ходорів – Івано-Франківськ» зазнає змін розклад руху та маршрут слідування низки поїздів.

Про це повідомили в середу, 27 березня, в прес-центрі «Львівської залізниці», де також розповіли: «Лише до станції «Львів» та зворотно курсуватимуть поїзд №749/750 «Київ – Івано-Франківськ – Київ» відправленням з Києва 2 та 3 квітня, а з Івано-Франківська – 3 та 4 квітня; поїзд №7/8 «Київ – Івано-Франківськ – Київ» відправленням з Києва 2 та 3 квітня, а з Івано-Франківська – 2 та 3 квітня; поїзд №15/16 сполученням «Харків – Рахів – Харків» відправленням з Харкова 2 квітня, а з Рахова – 3 квітня; поїзд №25/26 «Одеса – Рахів – Одеса» відправленням з Одеси 1 та 3 квітня, а з Рахова – 2 та 4 квітня; поїзд №133/134 «Миколаїв – Івано-Франківськ – Миколаї» відправленням з Миколаєва 1, 2 та 3 квітня, а з Івано-Франківська – 2, 3 та 4 квітня».

У прес-центрі «Львівської залізниці» також опублікували повний перелік потягів, які тимчасово курсуватимуть лише до станції «Львів».

До теми

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу