«Львівська залізниця» отримала лише 9% компенсації проїзду пільговиків

18:00 7 серпня 2018 р.


Фото: railway.lviv.ua

«Львівська залізниця» отримала за сім місяців 2018 року лише 9% від суми витрат на перевезення пільговиків у приміському сполученні.

Про це повідомили у вівторок у прес-центрі «Львівської залізниці», де також розповіли: «Незважаючи на постійні звернення залізничників із проханням відповідально поставитися до спільних обов’язків щодо належного рівня забезпечення перевезень у приміському сполученні, станом на початок серпня 2018 року угоду з регіональної філією на компенсацію коштів за пільгові перевезення пасажирів уклали лише 43 органи державної влади та місцевого самоврядування у семи областях, територію яких об’єднує Львівська магістраль. При цьому загальна сума на рік, закладена на ці видатки у місцевих бюджетах, становить заледве 6,8 млн. гривень, тоді як упродовж семи місяців 2018 року регіональна філія «Львівська залізниця» вже надала послуг із перевезення пасажирів пільгових категорій у приміському сполученні на загальну суму понад 32,6 млн. гривень. А сума коштів, яку за звітний період компенсували магістралі у семи областях західного регіону, становить 3,6 млн. гривень, тобто близько 9% від фактично витраченої на організацію та здійснення перевезень пільговиків».

«Залізничники наголошують, що незадовільний рівень відшкодування витрат магістралі за перевезення пасажирів пільгових категорій, які становлять близько 40% від усіх громадян, що користуються послугами залізниці у приміському сполученні, є одним із факторів, які суттєво впливають на інтенсивність та сервіс приміських перевезень. Наприклад, торік регіональна філія «Львівська залізниця» надала послуг із перевезення пільгових категорій пасажирів на суму майже 68,5 млн. гривень, тоді як сума компенсації за ці послуги за підсумками 2017 року склала лише 8,1 млн. гривень. Таким чином, лише за один рік залізниця недоотримала за фактично надану послугу понад 60 млн. гривень. Для порівняння варто зауважити, що вартість заводського капітального ремонту електропоїзда у складі 10 вагонів із продовженням терміну його експлуатації становить близько 35 млн. гривень», – поінформували також у прес-центрі «Львівської залізниці».

«Попри складну матеріально-технічну ситуацію у господарстві приміських пасажирських перевезень, Львівська залізниця продовжує виконувати важливу соціальну функцію, забезпечуючи перевезення пасажирів у приміському сполученні. Втім, нестача коштів на ремонт та модернізацію призводить до погіршення технічного стану рухомого складу та зменшення кількості одиниць, придатних для експлуатації. З огляду на ці обставини та з метою гарантування безпеки руху, залізничники змушені вдаватися до непопулярних заходів, у тому числі тимчасової експлуатації окремих поїздів у скорочених складах», – розповіли також у прес-центрі «Львівської залізниці».

«Із метою вирішення цієї проблеми магістраль продовжує власними силами та коштом поступово оновлювати рухомий склад. Збільшення кількості технічно справних вагонів у приміському сполученні дозволить насамперед формувати підмінні приміські потяги для можливості відставляти інші електропоїзди на ремонт без зняття вагонів із графіка. В той же час, сподіватися на швидке та остаточне вирішення низки проблем у приміському сполученні без солідарної участі в цьому процесі всіх зацікавлених сторін поки що не доводиться», – повідомили також у прес-центрі «Львівської залізниці».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу