Львівська «Перша приватна броварня» отримає $10 млн. інвестицій від ЄБРР

13:17 10 вересня 2014 р.


Фото: companion.ua

Про це повідомив засновник та головний акціонер підприємства Андрій Мацола.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) стане основним джерелом акціонерних інвестицій для компанії «Перша приватна броварня» – незалежного українського виробника пива, що знаходиться у Львові. 10 мільйонів доларів США будуть спрямовані на поповнення власних оборотних засобів компанії та капітальні витрати.

«Ця інвестиція з боку ЄБРР та інших існуючих акціонерів, створює нові можливості для розвитку нашої компанії: ми збільшимо оборотний капітал та запустимо нову пакувальну лінію», – відзначив засновник та головний акціонер «Першої приватної броварні» Андрій Мацола.

«Ми високо цінуємо підтримку з боку ЄБРР, головного міжнародного фінансового інвестора в Україні. Таке партнерство створює основу для стабільного розвитку нашого бізнесу», – додав він.

«ППБ працює з нами з 2008 року, коли на виробництві компанії було впроваджено низку конструктивних інновацій у сфері енергозбереження в контексті нашої Програми підвищення енергоефективності України. «Перша приватна броварня» є еталоном прозорості та зразком європейського ставлення до бізнесу. ЄБРР та інші українські і міжнародні акціонери раді підтримати розвиток і зростання цього перспективного українського підприємства» , – зазначив у свою чергу директор ЄБРР в Україні Шевкі Акунер.

Інформаційна агенція «УНН», повідомляючи про це сьогодні, 10 вересня, також додає:

«Довідка: «Перша приватна броварня» була створена в 2004 році родиною Андрія Миколайовича Мацоли і залишалася виключно сімейним бізнесом до січня 2012 року.

У 2012 році відбулося злиття компанії з ПБК «Радомишль» , який належав міжнародній групі OASIS CIS, що спеціалізується на виробництві пива та безалкогольних напоїв у 6 країнах. 30% акцій OASIS CIS належать Європейському Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) i німецькому пивному концерну Oettinger. Контрольним пакетом OASIS CIS володіють 4 керуючих партнера компанії – громадяни США, Ізраїлю, Великобританії та Росії.

У результаті злиття «Перша приватна броварня» сьогодні здійснює управління 2-ма пивзаводами – у Львові та в Радомишлі сумарною потужністю 2 млн гл пива в рік. Найбільшим акціонером компанії та її СЕО є українець Андрій Мацола, другий за величиною пакет належить ЄБРР. Решта акцій розподілені між концерном Oettinger і керуючими партнерами групи OASIS.

ЄБРР – найбільший фінансовий інвестор в Україні. Станом на 1 липня 2014 банк інвестував майже € 9.2 млрд (11.5 млрд долл США) через впровадження 329 проектів».

dailylviv.com

До теми

14:52 24 лютого 2021 р.

На Боржавських полонинах інвестори хочуть збудувати 7 курортів: інвестовано 25 млн євро

Роботи розпочнуться вже цьогоріч, заявив на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Інфраструктура” юридичний консультант компанії “Боржава Есет” Юрій Чижмарь.

Рубрика: Економіка

19:20 23 лютого 2021 р.

Суд заборонив Львівгаз збуту виставляти споживачам платіжки за газ

Найбільшому постачальнику газу Львівської області, компанії «Львівгаз збут» заборонили виставляти рахунки населенню за спожитий газ. Таке рішення ухвалив Окружний адміністративний суд Києва за позовом державної компанії «Нафтогаз України» до НКРЕКП, «Львівгаз збуту» та низки інших газопостачальних компаній з групи «Регіональна газова компанія» Дмитра Фірташа.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу