Львівська ОДА звернеться до Уряду щодо перегляду роботи закладів харчування в умовах карантину

18:16 16 липня 2020 р.

Про це сьогодні, 16 липня, йшлося під час зустрічі голови Львівської ОДА Максима Козицького із представниками Української ресторанної асоціації, інформує пресслужба ЛОДА.

Про це пише Щоденний Львів.

У межах зустрічі сторони поспілкувалися про роботу ресторанної галузі Львівщини в умовах дії карантину та консолідації зусиль для подальшого розвитку ресторанної галузі області.

Нагадаємо, що з 14 липня на Львівщині дозволено роботу суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього до 23:00. Йдеться про ресторани, кафе, бари, закусочні, їдальні, кафетерії, буфети тощо). В такий спосіб область перейшла до наступного етапу послаблення карантинних заходів, відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Рішення обласної комісії ґрунтуються на постанові Кабінету Міністрів України від 8 липня 2020 р. № 588. Згідно із внесеними змінами закладам громадського харчування регламентували роботу до 23 години та після 7 ранку.

У межах зустрічі сторони дійшли згоди щодо необхідності розмежування закладів громадського харчування, ресторанів кафе тощо та нічних розважальних закладів, проведення між ними градації, закцентувавши увагу на тому, що заклади громадського харчування не пропонуватимуть відвідувачам брати участь у будь-яких розважальних програмах. Тим самим дозволити роботу закладам харчування довше, аніж до 23 години.

Відтак, Львівська обласна державна адміністрація спільно з рестораторами Львівщини напрацює відповідні пропозиції, які скерують до Кабінету Міністрів.

Окрім того, присутні порушили питання протоколів роботи закладів харчування та алгоритм перевірки закладів харчування. Як результат – напрацюють спільно чек-лист, у якому будуть прописані механізми перевірок закладів, основні вимоги до функціонування у час карантину тощо. Його побудуть на рекомендаціях Міністерства охорони здоров’я України.

Під час зустрічі учасники розглянули можливість співпраці ресторанного бізнесу із профільними закладами освіти.

Як зазначив директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА, такий обмін досвідом позитивно вплине на студентський та викладацький склади закладів провтехосвіти і допоможе популяризувати дотичні професії серед майбутніх студентів.

dailylviv.com

До теми

23:20 22 жовтня 2020 р.

Ризик другого Алчевська: у Львові розкритикували старт опалювального сезону в Новояворівську

21 жовтня на сайті Львівської ОДА було розміщено інформацію про те, що область на 100 % увійшла в опалювальний сезон. Зокрема, повідомлено про запуск ТЕЦ Новоярівська і вчасне подання теплоносія містянам. А 22 жовтня альтернативну оцінку стану ТЕЦ, тепломереж і опалювального сезону дали ексголови Яворівської РДА і директор компанії “Енергія-Новояворівськ”, яка раніше забезпечувала теплом і гарячою водою мешканців міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу