Львівська ОДА розглядає можливість обмеження роботи продуктових супермаркетів до 20:00

20:20 7 жовтня 2014 р.


Фото: zakupy.lviv.ua

Як пояснив у вівторок на сесії обласної ради перший заступник голови облдержадміністрації Йосип Ситник – для економії електроенергії.

Львівська обласна державна адміністрація розглядає можливість обмеження роботи продуктових супермаркетів до 20:00 для економії електроенергії. Про це на сесії обласної ради повідомив перший заступник голови обладміністрації Йосип Ситник, 

За його словами, магазини з іншим асортиментом для економії електроенергії могли б тимчасово працювати до 18:00. Ситник вважає, що зміна графіків роботи магазинів може дозволити не допустити віялових відключень електроенергії в житлових будинках і лікарнях.

«Йдеться про відключення світла не цілим кварталам або окремим населеним пунктам, а вибірково, виходячи від соціального значення кожного з об'єктів. Приміром, великі супермаркети з тисячами квадратних метрів торговельної площі, які зараз працюють до 22 і 23 годин, могли б скоротити свій робочий час до 20-ти», – сказав він. За його словами, обладміністрація обговорювала це питання з Міністерством енергетики та вугільної промисловості.

Повідомляючи про це у вівторок, телеканал «Еспресо.TV» також нагадує, що «Львівобленерго» закликає споживачів відмовитися від використання енергоємних побутових електроприладів з 8:00 до 22:00.

dailylviv.com

До теми

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу