Львівська ОДА приймає заявки від підприємців на отримання кредитів

19:30 6 червня 2017 р.

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації оголосив у межах реалізації програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області оголошує конкурс інвестиційних проектів.

Він триватиме з 1 травня до 1 липня 2017 року. Відповідно до Програми суб’єктам підприємницької діяльності, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам Господарського кодексу, відшкодовуватимуть з обласного бюджету частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Як інформують у департаменті економічної політики ЛОДА, претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам: здійснювати господарську діяльність неперервно не менше 24 місяців; здійснювати діяльність у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп розділу 16 «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», розділу 31 групи 31.0 «Виробництво меблів» (крім класу 31.03 «Виробництво матраців») та усіх груп Розділу 10 «Виробництво харчових продуктів».

Для участі у конкурсі суб’єктам малого підприємництва необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами: вид діяльності, виробничі можливості, кадровий потенціал, фінансово-господарська стійкість; конкретний напрямок використання кредитних коштів; очікуваний приріст виробництва і реалізації продукції (товарів) у результаті реалізації проекту; очікуване зниження собівартості виробництва і продукції у результаті реалізації проекту; очікувані нові ринки збуту продукції за межами області і країни.

Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок. Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації до 1 липня 2017 року за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет №425.

Про це повідомили сьогодні, 6 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «Департамент економічної політики ЛОДА співпрацює з такими банками у межах Програми: ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк» ПАТ «ОКСІ банк», ПАТ «ОТП Банк», АТ «ПІРЕУС банк МКБ», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Ідея банк», ПАТ КБ «Приватбанк». Максимальна сума кредиту, яку надаватимуть у банках суб’єктам підприємницької діяльності, становить 750 тисяч гривень терміном на три роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних. Детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної державної адміністрації. Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: 299-92-51; 261-26-65».

dailylviv.com

До теми

21:31 29 вересня 2020 р.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону

Туристична галузь Львова зазнала колосальних збитків, і тепер ще не один рік буде оговтуватись від удару ковідного 2020-го року. Нині ми спостерігаємо сумну картину, коли навіть відомі ресторани і готелі з іноземними інвестиціями шукають покупців. Все просто: немає туристів – немає прибутку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу