Львівська ОДА посприяє фінансами 17 учасникам проекту «Рука допомоги»

17:45 22 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації організував і провів засідання комісії з реалізації пілотного проекту зі залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомили сьогодні, 22 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На засіданні розглянули бізнес-плани 17 учасників пілотного проекту із числа малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, які виявили бажання організувати підприємницьку діяльність шляхом отримання фінансової допомоги. За підсумками розгляду члени комісії ухвалили рішення щодо надання фінансової допомоги на організацію підприємницької діяльності 17 учасникам проекту зі Львова (дві внутрішньо переміщені  особи), Стрия (одна малозабезпечена особа), Трускавця (одна малозабезпечена особа), Моршина (одна малозабезпечена особа) та Бродівського району (одна малозабезпечена особа), Дрогобицького району (дві малозабезпечені особи), Кам’янка-Бузького району (одна внутрішньо переміщена особа), Самбірського району (дві малозабезпечені особи), Радехівського району (одна малозабезпечена особа), Пустомитівського району (одна малозабезпечена особа і одна внутрішньо переміщена особа), Золочівського району (одна малозабезпечена особа),  Жидачівського району (одна малозабезпечена особа) та Буського району (одна малозабезпечена особа)».

«Загалом розпочати підприємницьку діяльність бажають 13 членів малозабезпечених сімей та чотири внутрішньо переміщені особи. Цим учасникам закуплять обладнання для організації фермерського господарства, ветеринарної амбулаторії, салону краси, студії мистецтв, вирощування огірків, виготовлення тротуарної плитки, комплексного рекламно-маркетингового супроводу клієнтів, вирощування троянд у теплиці, електромонтажних робіт, надання манікюрних та перукарських послуг, роздрібної торгівлі продовольчими товарами, надання фото та відео послуг, вирощування малини, вирощування салату на гідропоніці, тепличного господарства, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу