Львівська ОДА передала в оренду сім ставків за 203 523 гривень

12:20 26 січня 2017 р.

У департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА провели аукціону з передачі права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами.

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Під час торгів вартість лотів земельних ділянок збільшилась на 200% – стартовий розмір річної орендної плати встановлений в розмірі 101 157 гривень, а ціна продажу лотів зросла до 203 523 гривень. Зокрема, вартість ставка на території Добрянської сільської ради в Городоцькому районі площею понад 21 га зросла втричі – стартовий розмір річної орендної плати був встановлений в розмірі 33 363 гривень, а ціна продажу лоту зросла до 110 100 гривень».

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, всього на аукціон було виставлено сім водних об’єктів. Він також зазначив: «Більшість переданих ставків перебувають у незадовільному стані. Проте, це не стало перешкодою для орендарів, які погодились виконати роботи з благоустрою та приведення їх до належного гідрологічного та санітарного стану».

Руслан Гречаник також запевнив: «Надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. Йдеться не лише про надходження додаткових коштів до місцевих бюджетів від сплати орендної плати, розвиток рибництва, створення нових робочих місць, але й про прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, ефективне та раціональне використання водних об’єктів, здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод».

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу