ЛОДА оголосила конкурс інвестпроектів для бійців АТО

13:48 21 лютого 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

В облдержадміністрації очікуватимуть інвестиційні проекти до 1 березня.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 21 лютого: «Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 1 лютого 2018 року. Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА».

«Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам – мати статус учасника АТО та офіційну прописку на території Львівської області, створити бізнес-план (інвестиційний проект), взяти участь у навчанні у межах проекту міжнародного фонду «Відродження», «Новий відлік» або покласти на свій банківський рахунок 20% від очікуваної суми кредиту. Для участі у конкурсі необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами – вид діяльності, наявні чи потенційні виробничі можливості, наявний чи потенційний кадровий склад, конкретний напрямок використання кредитних коштів, очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проекту та очікувані ринки збуту продукції та послуг. Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Ці документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації з 1 лютого до 1 березня 2018 року за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет №425. Департамент економічної політики політики ЛОДА співпрацює з такими банками та кредитними спілками: ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «ОКСІ банк», ПАТ «ОТП Банк», АТ «ПІРЕУС банк МКБ», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ КБ «Приватбанк», Церковна кредитна спілка «Анісія», кредитна спілка «Вигода», кредитна спілка «Бойківщина», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Максимальна сума кредиту – 300 тисяч гривень терміном на три роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки –14 % річних. Детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної ради. Детальну інформацію також можна отримати за телефоном 2- 999- 279», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу