ЛОДА оголосила конкурс інвестпроектів для бійців АТО

13:48 21 лютого 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

В облдержадміністрації очікуватимуть інвестиційні проекти до 1 березня.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 21 лютого: «Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 1 лютого 2018 року. Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА».

«Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам – мати статус учасника АТО та офіційну прописку на території Львівської області, створити бізнес-план (інвестиційний проект), взяти участь у навчанні у межах проекту міжнародного фонду «Відродження», «Новий відлік» або покласти на свій банківський рахунок 20% від очікуваної суми кредиту. Для участі у конкурсі необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами – вид діяльності, наявні чи потенційні виробничі можливості, наявний чи потенційний кадровий склад, конкретний напрямок використання кредитних коштів, очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проекту та очікувані ринки збуту продукції та послуг. Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Ці документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації з 1 лютого до 1 березня 2018 року за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет №425. Департамент економічної політики політики ЛОДА співпрацює з такими банками та кредитними спілками: ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «ОКСІ банк», ПАТ «ОТП Банк», АТ «ПІРЕУС банк МКБ», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ КБ «Приватбанк», Церковна кредитна спілка «Анісія», кредитна спілка «Вигода», кредитна спілка «Бойківщина», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Максимальна сума кредиту – 300 тисяч гривень терміном на три роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки –14 % річних. Детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної ради. Детальну інформацію також можна отримати за телефоном 2- 999- 279», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:12 22 вересня 2020 р.

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес

Уранці 22 вересня під будівлею Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації пройшла масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини під гаслом «Право на працю» в рамках всеукраїнського руху «SaveФОП».

Рубрика: Економіка

16:45 22 вересня 2020 р.

У ЛОДА стверджують, що Львівщина готова до нового опалювального сезону на 90%

Про це сьогодні, 22 вересня, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук у межах скайп-наради з головами міст обласного значення та районних державних адміністрацій під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу