Львівська облрада передбачила 62 млн грн на соціальну підтримку окремих категорій громадян

13:49 18 лютого 2021 р.

Львівська обласна рада передбачила 62 млн грн на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області. Відповідну програму прийняли обласні депутати сьогодні, 18 лютого.

Про це інформує пресслужба ЛОР, пише DailyLviv.

Основна увага у програмі зосереджена на соціальній підтримці осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. Йдеться про ветеранів війни, осіб з інвалідністю, людей похилого віку, малозабезпечені верстви населення, багатодітні сім’ї тощо.

Окрім того, передбачена виплата адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, родинам померлих та реабілітованим жертвам репресій комуністичного тоталітарного режиму. А також відшкодування витрат на поховання учасників національно-визвольних змагань.

Також мешканці області можуть в межах цієї програми звертатися  за  одноразовою адресною допомогою.

На компенсацію пільгового перевезення громадян на автомобільному та залізничному транспорту, за словами заступника директора департаменту соціального захисту населення ОДА Віктора Степанюка, закладено 3 млн грн. «На території Львівщини налічується 248 тисяч осіб, які мають право на пільговий проїзд. Також буде створено реєстр обліку осіб пільгових категорій для впровадження в перспективі автоматизованої системи обліку проїзду», - додав він.

Програма також спрямована на розвиток ринку соціальних послуг на Львівщині, а також співпраці громадських організацій із соціальною спрямованістю.
 

dailylviv.com

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу