Львівська облрада домагається заборони масової рубки

14:45 29 листопада 2016 р.

Голова екологічної комісії облради Андрій Білоус звернувся до очільника облдержадміністрації з вимогою забезпечити контроль за цією справою і не допустити прийняття рішень, що призвело б до масових вирубувань лісу в Сколівському районі.

У прес-службі Львівської облради повідомили сьогодні, 29 листопада, що днями у Сколівському військовому лісництві можуть здійснити масову рубку лісу.  Інформація про намір отримати необхідні положення надійшла від відповідних структур, що регулюють діяльність у сфері лісокористування.

Про це заявив голова постійної комісії з питань екології Андрій Білоус під час засідання Львівської обласної ради у вівторок, 29 листопада. Відтак, до керівництва  Львівської ОДА скеровано запит, щоб звернути увагу на цю інформацію  і не допустити масової рубки лісу на Львівщині.

Андрій Білоус наголосив: «Я вважаю, що тут треба врахувати кілька аспектів. Львівська облрада неодноразово зверталася до Міністерства оборони України з проханням навести порядок з військовими лісництвами. Зокрема, наше обурення викликає те, що знаходячись на території Львівської області, а підпорядковані Івано-Франківському лісовому комбінату і не виконують розпорядження Львівської облради, що стосується питання лісокористування. Вони просто ігнорують наші рішення щодо збереження лісу, зокрема не здійснюють електронний облік деревини, не використовують прозорі схеми продажу лісу. Саме тому їх робота викликала чимало запитань».

Окрім того, за словами Андрія Білоуса, зараз там відбувається призначення нового  керівника і в такий час, коли є зміна керівництва, давати їм можливість масової рубки лісів, є неправильним. Відтак, Андрій Білоус звернувся як голова екологічної комісії до очільника облдержадміністрації з вимогою забезпечити контроль за цією справою і не допустити прийняття рішень, що призвело б до масових вирубувань лісу в Сколівському районі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини