Львівська ОДА доручила правоохоронцям перевірити підприємства теплоенергетиків-боржників

17:52 6 квітня 2015 р.


Фото: powerlexis.ru

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, її департаментом житлово-комунального господарства вирішено звернутися до правоохоронних органів з метою перевірити діяльність ТзОВ «Енергія – Новояворівськ» та ТзОВ «Енергія – Новий Розділ».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 6 квітня, «Щоденному Львову»:

«Один із найнижчих рівнів розрахунків за спожитий упродовж січня-лютого 2015 року природній газ серед підприємств теплоенергетики Львівської області зафіксовано у ТзОВ «Енергія – Новояворівськ» – 3% та ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» – 7%. Заборгованість на цих підприємствах становить 35,4 мільйона гривень та 18,7 мільйона гривень відповідно.  Про це повідомив виконувач обов'язків директора департаменту житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації Назар Романчук.

«Департамент неодноразово звертався до вищезгаданих підприємств щодо покращення рівня розрахунків за спожитий газ. Однак, за даними НАК «Нафтогаз України», стан розрахунків тут один із найнижчих в області. Вирішено звернутися до правоохоронних органів з метою перевірити діяльність ТзОВ «Енергія - Новояворівськ» та ТзОВ «Енергія – Новий Розділ», – зазначив Назар Романчук.

За січень-лютий 2015-го року підприємства теплоенергетики Львівської області спожили 118,9 мільйона метрів кубічних природного газу на суму 269,8 мільйона гривень. Із них оплачено спожитого газу на суму 207,3 мільйона гривень. Середній рівень розрахунків підприємств теплоенергетики області за використаний природний газ становить 76,8%».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу