Львівська область - один з чотирьох пілотних регіонів у цьому турсезоні,- Держагентство

19:20 4 травня 2020 р.

  • 0

Завтра, 5 травня, Держагентство з розвитку туризму запропонує Уряду узгоджені з рестораторами та готельєрами Львівщини протоколи для роботи закладів розміщення та харчування туристів.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Львівська область має всі шанси стати одним із головних туристичних регіонів країни. У цьому переконана директорка Держагентства з розвитку туризму Мар’яна Олеськів. Сьогодні вона зустрілася з заступником голови Львівської ОДА Юрієм Холодом та керівницею управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталею Табакою.

Під час зустрічі йшлося про те, що запит на Карпатський регіон у внутрішнього туриста є. Проте умови для відновлення роботи потрібно зробити максимально рівними, чіткими і прозорими. А сам відпочинок на Львівщині повинен стати максимально безпечним і доступним для українців. Бо саме вони, за всіма прогнозами, стануть основними клієнтами туристичного бізнесу регіону через карантин і пандемію COVID-19.

“Туристичний бізнес - один із тих, який найбільше постраждав від карантину. Ми це розуміємо і від імені  голови ЛОДА Максима Козицького вже в середині квітня звернулися до Уряду про сприяння представникам галузі. Йдеться про те, щоб дозволити роботу готелів і ресторацій за спеціальними протоколами вже в першій хвилі послаблення карантину, про можливості кредитування та державної підтримки, цільові урядові програми на розвиток туристичної інфраструктури у бюджетах наступних років. Але я переконаний: насамперед має бути якісна комунікація на місці.  Ми готові стати посередниками між Києвом та гравцями галузі”, - зазначив Юрій Холод.

За словами Мар’яни Олеськів, наразі Держагентство з розвитку туризму працює над тим, щоб вже завтра, 5 травня, запропонувати Уряду узгоджені з рестораторами та готельєрами протоколи для роботи закладів розміщення та харчування туристів. Сьогодні цей документ вивчатимуть та довнесуть свої пропозиції представники туристичної галузі на Львівщині. 

“Херсонська, Одеська, Івано-Франківська та Львівська області - це чотири пілотні регіони, які, ми вважаємо, можуть стати головними у цьому туристичному сезоні. Тому, крім екстрених заходів, пов’язаних із виходом з кризи, нам важливо разом працювати над промоцією на загальноукраїнському рівні саме цих регіонів, а також над вдосконаленням законодавства. І ми вже почали працювати над новим законом про туризм. Тут також готові до вас дослухатися”, - каже Мар’яна Олеськів.

Також присутні обговорили потребу конкретного визначення у новому законодавстві статусу та процедури його отримання для міст-курортів. А такими на Львівщині є Трускавець, Східниця та Моршин. Крім того, увагу варто звернути і на оздоровчі табори для дітей, правила функціонування та безпеку екосадиб тощо.

“На місці потрібно обов’язково домовлятися також про продовольчі кредити для туристичного бізнесу. І не забувати про доступність. Бо вже є ризик, що ціни на проживання та харчування для туристів можуть зрости до непідйомних для звичайного українця”, - наголошує заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Нагадаємо, на Львівщині понівечили середньовічне городище.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:57 30 травня 2020 р.

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

Швидкісні потяги готові розпочати рух, відновлення пасажирських залізничних перевезень розпочнеться з 1 червня, з 4 червня розпочнеться рух у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

09:51 30 травня 2020 р.

На Львівщині зареєстровано більше одного мільйона земельних ділянок

У 2020 році державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 46397 земельних ділянок, з них 44852 (95% від їх загальної кількості) заяв надійшли за допомогою онлайн-сервісу Держгеокадастру.

Рубрика: Економіка

17:07 29 травня 2020 р.

Міськрада Львова просить Уряд розблокувати оренду майна

Сьогодні Львівська міська рада звернулася до Кабінету міністрів України з проханням якнайшвидше розглянути та прийняти постанову, яка передбачатиме порядок надання в оренду комунального та державного майна. Адже відсутність цієї постанови з 1 лютого цього року унеможливила процес надання в оренду майна по всій Україні.

Рубрика: Економіка

16:34 29 травня 2020 р.

Як відшукати роботу мрії у Львові

Робота мрії - для багатьох недосяжний ідеал, поняття розмите, ефемерне. Як визначити для себе рамки тієї самої роботи, що варто робити для досягнення мети - розповімо у статті.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу