Львівська область - один з чотирьох пілотних регіонів у цьому турсезоні,- Держагентство

19:20 4 травня 2020 р.

Завтра, 5 травня, Держагентство з розвитку туризму запропонує Уряду узгоджені з рестораторами та готельєрами Львівщини протоколи для роботи закладів розміщення та харчування туристів.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Львівська область має всі шанси стати одним із головних туристичних регіонів країни. У цьому переконана директорка Держагентства з розвитку туризму Мар’яна Олеськів. Сьогодні вона зустрілася з заступником голови Львівської ОДА Юрієм Холодом та керівницею управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталею Табакою.

Під час зустрічі йшлося про те, що запит на Карпатський регіон у внутрішнього туриста є. Проте умови для відновлення роботи потрібно зробити максимально рівними, чіткими і прозорими. А сам відпочинок на Львівщині повинен стати максимально безпечним і доступним для українців. Бо саме вони, за всіма прогнозами, стануть основними клієнтами туристичного бізнесу регіону через карантин і пандемію COVID-19.

“Туристичний бізнес - один із тих, який найбільше постраждав від карантину. Ми це розуміємо і від імені  голови ЛОДА Максима Козицького вже в середині квітня звернулися до Уряду про сприяння представникам галузі. Йдеться про те, щоб дозволити роботу готелів і ресторацій за спеціальними протоколами вже в першій хвилі послаблення карантину, про можливості кредитування та державної підтримки, цільові урядові програми на розвиток туристичної інфраструктури у бюджетах наступних років. Але я переконаний: насамперед має бути якісна комунікація на місці.  Ми готові стати посередниками між Києвом та гравцями галузі”, - зазначив Юрій Холод.

За словами Мар’яни Олеськів, наразі Держагентство з розвитку туризму працює над тим, щоб вже завтра, 5 травня, запропонувати Уряду узгоджені з рестораторами та готельєрами протоколи для роботи закладів розміщення та харчування туристів. Сьогодні цей документ вивчатимуть та довнесуть свої пропозиції представники туристичної галузі на Львівщині. 

“Херсонська, Одеська, Івано-Франківська та Львівська області - це чотири пілотні регіони, які, ми вважаємо, можуть стати головними у цьому туристичному сезоні. Тому, крім екстрених заходів, пов’язаних із виходом з кризи, нам важливо разом працювати над промоцією на загальноукраїнському рівні саме цих регіонів, а також над вдосконаленням законодавства. І ми вже почали працювати над новим законом про туризм. Тут також готові до вас дослухатися”, - каже Мар’яна Олеськів.

Також присутні обговорили потребу конкретного визначення у новому законодавстві статусу та процедури його отримання для міст-курортів. А такими на Львівщині є Трускавець, Східниця та Моршин. Крім того, увагу варто звернути і на оздоровчі табори для дітей, правила функціонування та безпеку екосадиб тощо.

“На місці потрібно обов’язково домовлятися також про продовольчі кредити для туристичного бізнесу. І не забувати про доступність. Бо вже є ризик, що ціни на проживання та харчування для туристів можуть зрости до непідйомних для звичайного українця”, - наголошує заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Нагадаємо, на Львівщині понівечили середньовічне городище.

dailylviv.com

До теми

22:06 12 травня 2021 р.

Президент підписав закони про пільгове розмитнення євроблях

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов'язкових платежів, об'єктом оподаткування якими є транспортні засоби» № 1402-ІХ.Також Глава держави підписав Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України» № 1403-ІХ.

Рубрика: Економіка

16:25 12 травня 2021 р.

Платіжка за комунальні послуги виросла на 46%

Нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії в березні 2021 року склали 22,9 млрд грн. Це на 46% більше, ніж у березні минулого року (15,7 млрд грн).

Рубрика: Економіка

13:58 12 травня 2021 р.

Шахтарям Львівщини перерахували 197 млн грн боргу із заробітної плати

Сьогодні, 12 травня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти з державного бюджету в сумі 197 млн грн для погашення заборгованості із виплати заробітної плати шахтарям.

Рубрика: Економіка

12:45 12 травня 2021 р.

На Львівщині продають водонапірну вежу і ще майже 20 будівель

В межах малої приватизації у Львівській області готуються аукціони з продажу 19 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий Нові пропозиції з’являються щотижня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу