Львівська область судитиметься з «Укрнафтою» через податки

15:02 4 лютого 2016 р.

У Львівській області зосереджено низку підприємств і організацій, які зареєстровані в Києві або інших містах України. Вони сплачують податки на доходи з фізичних осіб не за місцем розміщення структурних підрозділів, а там, де розташовані їхні центральні офіси.

Про це сьогодні, 4 лютого, під час прес-конференції на тему: «Перспективи економічного зростання Львівщини», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник директора департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Іван Нос.

- Це є заправки, які належать до «Укрнафти». Ми вже два рази зверталися до керівництва на рівні Києва. Однак вони вважають, що їхні структурні підрозділи, які розміщені у Львівській області, повинні платити податки з доходів з фізичних осіб у Києві. Швидше за все треба буде звертатися до суду, щоби їхні податки перераховувалися сюди. Без суду вирішилося питання з податками підприємств «Хенкель-Україна» та «Львівтрансгаз», - каже заступник директора департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації.

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу