На сесії Львівської міськради збільшили ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості

15:36 14 липня 2016 р.


Фото: unian.net

Нові ставки податку на нежитлову нерухомість діятимуть у Львові наступного року.

«Львівська міська рада прийняла зміни до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», – повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Відповідні правки набудуть чинності 1 січня 2017 року. Цією ухвалою рада збільшує ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб.

Таким чином, для майна, що розташоване у межах першої, другої та третьої зон, вони становитимуть відповідно 1,25%, 1% та 0,75% від мінімальної з/п, що на 0,25% вище від тих ставок, які діють зараз. Йдеться, зокрема, про такі види будівель як готельна, ресторанна, офісна, торговельна та будівля для публічних виступів.

Керівник міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич пояснила: «Це означає, що якщо зараз у нас в середньому шість гривень за квадратний метр, то наступного року буде трохи більше семи гривень».

За словами Ірини Кулинич, за перше півріччя до загального фонду міського бюджету надійшло 15 млн гривень. Міський голова Львова Андрій Садовий додав: «Йдеться про символічне підняття. Ми привчаємо людей до відповідальності, оскільки в цілому світі, наприклад в Канаді, в містах бюджети міст на 60-90% складаються з податку на нерухомість. У нас це поки що мізер». 

Нагадаємо, Львів поділений на зони. Так, у першу зону входить центральна частина міста, внесена до списку об’єктів спадщини ЮНЕСКО, у другу – територія історичного ареалу, за винятком першої зони, і в третю – решту території міста».

dailylviv.com

До теми

11:17 1 березня 2021 р.

Перші іпотечні кредити під 7% сьогодні отримали дві сім'ї: як віддаватимуть?

Іпотечний кредит під 7% - реальність для тих, хто заробляє небагато, але заплатить одразу четвертину вартості житла. При цьому загальна вартість житла в іпотеку на 20 років не повинна перевищувати 2,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

11:05 1 березня 2021 р.

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

Другий результат в іншого виборця, який регулярно звертався у депутатські приймальні: 81 подання загалом на 137 тисяч гривень.

Рубрика: Економіка

10:41 1 березня 2021 р.

Блендер для смузі: особливості вибору

Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Рубрика: Економіка

20:19 28 лютого 2021 р.

Діти гулятимуть на терасі даху? Мешканці мікрорайону Липової Алеї просять Садового зупинити проєкт депутата Різника

Мешканці мікрорайону Липової Алеї-стадіону "Україна" просять міського голову Андрія Садового накласти вето на ухвалу сесії від 25 лютого 2021 року з питання затвердження детального плану території у районі вулиці Липова Алея, провести громадські слухання щодо зміненого ДПТ і скликати погоджувальну комісію, яка би складалась не менше, як на 50% з мешканців мікрорайону.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу