На сесії Львівської міськради збільшили ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості

15:36 14 липня 2016 р.

  • 0


Фото: unian.net

Нові ставки податку на нежитлову нерухомість діятимуть у Львові наступного року.

«Львівська міська рада прийняла зміни до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», – повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Відповідні правки набудуть чинності 1 січня 2017 року. Цією ухвалою рада збільшує ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб.

Таким чином, для майна, що розташоване у межах першої, другої та третьої зон, вони становитимуть відповідно 1,25%, 1% та 0,75% від мінімальної з/п, що на 0,25% вище від тих ставок, які діють зараз. Йдеться, зокрема, про такі види будівель як готельна, ресторанна, офісна, торговельна та будівля для публічних виступів.

Керівник міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич пояснила: «Це означає, що якщо зараз у нас в середньому шість гривень за квадратний метр, то наступного року буде трохи більше семи гривень».

За словами Ірини Кулинич, за перше півріччя до загального фонду міського бюджету надійшло 15 млн гривень. Міський голова Львова Андрій Садовий додав: «Йдеться про символічне підняття. Ми привчаємо людей до відповідальності, оскільки в цілому світі, наприклад в Канаді, в містах бюджети міст на 60-90% складаються з податку на нерухомість. У нас це поки що мізер». 

Нагадаємо, Львів поділений на зони. Так, у першу зону входить центральна частина міста, внесена до списку об’єктів спадщини ЮНЕСКО, у другу – територія історичного ареалу, за винятком першої зони, і в третю – решту території міста».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:36 4 червня 2020 р.

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

Сьогодні, 4 червня, відбулось офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

Рубрика: Економіка

15:05 4 червня 2020 р.

"Сколівські Бескиди" отримають 1 млн 400 тис грн

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради затвердили надання коштів у сумі 1 млн 400 тис грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році для заходів з розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму для запобігання пошкодженню природних комплексів НПП “Сколівські Бескиди”.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львівській обласній раді припинили повноваження голови постійної комісії

Прокуратура хоче забрати лісову дорогу у Медведчука-Козака

Мер доручив за місяць розробити генплан мікрорайону "Під Голоском", який вже забудували висотками

З 10 червня планують дозволити тургрупи до 50 осіб

У Польщу перекинуто 4 тис солдатів і 3 тис одиниць техніки США,- ЗМІ

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу