Львівська міськрада все ще очікує від держави 481 мільйон гривень

13:28 24 січня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР стверджують: «Станом на 24 січня, держава досі не погасила Львову 481 мільйон гривень. пільг і субсидій».

Про це повідомили сьогодні, 24 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Одна з найбільших заборгованостей – 195,3 млн. гривень перед теплопостачальними підприємствами міста. Міський голова Львова дав доручення в черговий раз скерувати листи у всі державні інстанції та назвав ситуацію, що склалася, загрозливою для функціонування міста та роботи комунальних підприємств».

Міський голова Львова Андрій Садовий під час сьогоднішньої апаратної наради наголосив: «Незважаючи на усі наші дії, досі залишається непогашеною з боку держави заборгованість по пільгах і субсидіях у розмірі 481 мільйон гривень. Це створює велику проблему для роботи усіх наших комунальних підприємств. Тобто, держава не виконує зобов’язань зі свого боку, а з другого - монополісти нараховують пені і штрафи і заганяють наші комунальні підприємства у боргову яму. Це робиться свідомо, без жодних логічних пояснень від НК РЕКП, чи від керівництва держави. Чому немає коштів? Куди вони йдуть? Ми у критичній ситуації».

«Як повідомляли теплопостачальні підприємства Львова, держава не погасила тепловикам 195,3 млн. гривень пільг і субсидій. Зокрема, 149,5 млн. гривень –ЛМКП «Львівтеплоенерго», а 45,7 млн. гривень – ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Як наслідок, виникає заборгованість перед газовиками за спожитий природний газ», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» і в.о. директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго» Степан Пакіж додав: «Станом на 22 січня 2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» боргує ПАТ «Львівгаз» 41,4 млн. гривень, а ЛКП «Залізничнетеплоенерго» 10 мільйонів гривень. Однак, як наголошують тепловики, ця заборгованість включає в себе поточне нарахування за грудень місяць, термін сплати яких ще не закінчився. Це 23,9 млн. гривень по ЛМКП «Львівтеплоенерго» і 6,5 млн. гривень по ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Отож, за поточне споживання газу ми оплатимо ПАТ «Львівгаз» після розрахунку наших споживачів з нами за теплову енергію, тобто до кінця місяця. А решта боргу зможемо оплати лише коли держава розрахується з нами за пільги і субсидії».

«З огляду на ситуацію, що склалася із заборгованістю по пільгах і субсидіях, теплопостачальні підприємства неодноразово надсилали листи в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго». Також листи були скеровані від імені керівництва міста Львова, адже назагал держава боргує Львову погашення 481 мільйон гривень по пільгах і субсидіях – це пільги і субсидії на теплопостачання, водопостачання, електроенергію, квартплату та інше», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.>

dailylviv.com

До теми

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу