Львівська міськрада все ще очікує від держави 481 мільйон гривень

13:28 24 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР стверджують: «Станом на 24 січня, держава досі не погасила Львову 481 мільйон гривень. пільг і субсидій».

Про це повідомили сьогодні, 24 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Одна з найбільших заборгованостей – 195,3 млн. гривень перед теплопостачальними підприємствами міста. Міський голова Львова дав доручення в черговий раз скерувати листи у всі державні інстанції та назвав ситуацію, що склалася, загрозливою для функціонування міста та роботи комунальних підприємств».

Міський голова Львова Андрій Садовий під час сьогоднішньої апаратної наради наголосив: «Незважаючи на усі наші дії, досі залишається непогашеною з боку держави заборгованість по пільгах і субсидіях у розмірі 481 мільйон гривень. Це створює велику проблему для роботи усіх наших комунальних підприємств. Тобто, держава не виконує зобов’язань зі свого боку, а з другого - монополісти нараховують пені і штрафи і заганяють наші комунальні підприємства у боргову яму. Це робиться свідомо, без жодних логічних пояснень від НК РЕКП, чи від керівництва держави. Чому немає коштів? Куди вони йдуть? Ми у критичній ситуації».

«Як повідомляли теплопостачальні підприємства Львова, держава не погасила тепловикам 195,3 млн. гривень пільг і субсидій. Зокрема, 149,5 млн. гривень –ЛМКП «Львівтеплоенерго», а 45,7 млн. гривень – ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Як наслідок, виникає заборгованість перед газовиками за спожитий природний газ», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» і в.о. директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго» Степан Пакіж додав: «Станом на 22 січня 2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» боргує ПАТ «Львівгаз» 41,4 млн. гривень, а ЛКП «Залізничнетеплоенерго» 10 мільйонів гривень. Однак, як наголошують тепловики, ця заборгованість включає в себе поточне нарахування за грудень місяць, термін сплати яких ще не закінчився. Це 23,9 млн. гривень по ЛМКП «Львівтеплоенерго» і 6,5 млн. гривень по ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Отож, за поточне споживання газу ми оплатимо ПАТ «Львівгаз» після розрахунку наших споживачів з нами за теплову енергію, тобто до кінця місяця. А решта боргу зможемо оплати лише коли держава розрахується з нами за пільги і субсидії».

«З огляду на ситуацію, що склалася із заборгованістю по пільгах і субсидіях, теплопостачальні підприємства неодноразово надсилали листи в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго». Також листи були скеровані від імені керівництва міста Львова, адже назагал держава боргує Львову погашення 481 мільйон гривень по пільгах і субсидіях – це пільги і субсидії на теплопостачання, водопостачання, електроенергію, квартплату та інше», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.>

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини