Львівська міська рада «списала» готелю «Леополіс» 27 мільйонів гривень (відео)

15:28 30 грудня 2015 р.


Фото: zik.ua

Андрій Садовий пояснив: «Люди інвестували мільйони гривень, люди створили робочі місця і це є об’єкт, який працює чисто, легально, сплачує податки».

«Міська рада ухвалила рішення про зарахування коштів, витрачених ПАТ «Європейський дім» на реконструкцію готелю «Леополіс», – повідомили сьогодні, 30 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні, 30 грудня, на сесії ЛМР ухвалили рішення «Про внесення змін до ухвал міської ради від 20 липня 2011 року №737 «Про реалізацію вимог ухвали міської ради від 24 червня 2010 року №3630 «Про затвердження міської цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу у Львові». Мова іде про зарахування коштів, витрачених ПАТ «Європейський дім» на реконструкцію готелю «Леополіс» на вулиці Шевській (№14, №14а та №16). начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич розповіла:

«Львівська міська рада неодноразово приймала рішення щодо реконструкції, а також введення в експлуатацію готелю «Леополіс». Цими рішеннями надавалися аварійні будівлі в оренду. Під цими будівлями закріплялась земельна ділянка. 

На виконання програми Львівської міської ради з підготовки до Євро 2012, це підприємство, як і ряд інших об’єктів, які були включені в цю програму, звільнялися від сплати орендної плати на розвиток інфраструктури. Після завершення будівництва і введення в експлуатацію цього готелю, склалась така ситуація, що міська рада і ПАТ «Європейський дім» виявилися співвласником будівель на вулиці Шевській.

За рішенням Господарського суду було проведено розподіл. Згідно з цим розподілом за Львівською міською радою залишилося 1100 квадратних метрів комунального майна, а решта відійшло у право власності на цей об’єкт до ПАТ «Європейський дім».

Ця судова справа була максимально публічною. До цієї справи були залучені  представники прокуратури, а також колеги з депутатського корпусу. І після підписання мирової угоди жодних претензій щодо  тих чи інших недоліків в роботі виконавчих органів від депутатів не виступало.

В подальшому міська рада прийняла рішення про приватизацію ПАТ «Європейський дім» приміщень площею в 197 квадоатних метрів. Згідно з проведеною оцінкою, вартість цих приміщень складала близько 29 мільйонів гривень.

Вартість коштів, які вклала в реконструкцію компанія ПАТ «Європейський дім», складає 27 мільйонів гривень. Тому Львівська міська рада станом на сьогодні має необхідно і достатньо умов для того, щоб розглянути це питання: реконструкція готелю проводилася за згодою міської ради  є відповідні утвердженні документи стосовно того, яку суму коштів ПАТ «Європейський дім» витратив на реконструкцію цього приміщення».

Своєю чергою,міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Підприємство виконало умови. Люди інвестували мільйони гривень, люди створили робочі місця і це є об’єкт, який працює чисто, легально, сплачує податки. Наше завдання – допомагати людям згідно з чинним законодавством, а не створювати їм проблеми». 

Натомість Гелена Пайонкевич додала: «Ми говоримо про зарахування коштів, витрачених на реконструкцію. Треба віддати належне компанії ПАТ «Європейський дім», яка не пішла з позовом до суду, а звернулась до єдиного органу, який відповідно до закону має право приймати таке рішення».

dailylviv.com

До теми

23:20 22 жовтня 2020 р.

Ризик другого Алчевська: у Львові розкритикували старт опалювального сезону в Новояворівську

21 жовтня на сайті Львівської ОДА було розміщено інформацію про те, що область на 100 % увійшла в опалювальний сезон. Зокрема, повідомлено про запуск ТЕЦ Новоярівська і вчасне подання теплоносія містянам. А 22 жовтня альтернативну оцінку стану ТЕЦ, тепломереж і опалювального сезону дали ексголови Яворівської РДА і директор компанії “Енергія-Новояворівськ”, яка раніше забезпечувала теплом і гарячою водою мешканців міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу