Львівська міськрада приєдналася до «ProZorro»

18:00 2 серпня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У ЛМР запевнили: «Сьогодні Львівська міська рада підписала меморандум про приєднання до електронної системи «ProZorro. Продажі».

Про це повідомили сьогодні, 2 серпня, у прес-службі Львівської міськради. А заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко запевнив: «Львів був фактично першим містом, яке долучилось до «ProZorro» ще до того, як вона стала офіційним державним майданчиком. Тепер ми одне з перших міст долучаємся до цього пілоту, який стосується «ProZorro. Продажі». Прозорість завжди є вигідна. Вона є вигідна з точки зору іміджу і з точки зору коштів. Ті принципи, які пропонує система, є правильні. І дивлячись на аналітику, ми бачимо, що таким чином можна економити достатньо великі кошти міського бюджету». 

Натомість менеджер «Міського центру інформаційних технологій» Олена Гунько розповіла: «Ми як найбільш прозоре місто України, згідно з останніми рейтингами, підтримуємо ініціативу «ProZorro. Продажі». Сьогодні підписана декларація про наміри про приєднання до Меморандуму. Система «ProZorro. Продажі» – це система, де Львівська міська рада може виступати у ролі не покупця, а в ролі продавця. Це може бути списане майно, комунальна власність тощо. Всі ці процедури відбуваються на основі аукціону. Лотом може бути послуга, наприклад, оренда майна тощо, або товар. Мерія може використовувати цю систему для продажу комунального майна. Торги можна проводити на електронному майданчику «ProZorro. Продажі». Це аукціон, хто купить дорожче, тому фінансово такий майданчик вигідний для міської ради».

Про це повідомили сьогодні, 2 серпня, в прес-службі Львівської міськради. Детальніше – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу