Львівська міськрада просить продати їй ділянку під сміттєсортувальний комплекс

13:50 23 листопада 2016 р.

У ЛМР спокушають місцеві громади 50 гривнями за кожну тонну твердих побутових відходів.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 23 листопада,  що «мерія приймає пропозиції щодо купівлі земельної ділянки під сміттєсортувальний комплекс». У ЛМР також уточнили, що земельна ділянка для розміщення полігону твердих побутових відходів та сміттєсортувального комплексу повинна знаходитись у межах Львівської області та мати площу 25-30 га, й що її хочуть придбати в органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб за ринковою ціною.

У міськраді також пообіцяли, що в разі набуття права користування земельною ділянкою від органів місцевого самоврядування – додаткове постійне відрахування місцевій громаді – 50 гривень за одну тонну твердих побутових відходів», а в разі спільного використання існуючого полігону твердих побутових відходів – рекультивація та подальша експлуатація полігону буде здійснюватися за фінансової підтримки Львівської міської ради та за  екологічними стандартами країн Євросоюзу під супроводом європейських фахівців.

У ЛМР також запевнили, що експлуатація нового полігону твердих побутових відходів та сміттєсортувального комплексу буде здійснюватись  за проектом та за нормами,  які відповідають екологічним стандартам країн Євросоюзу і під супроводом європейських фахівців. У міськраді прийматимуть пропозиції до 23 грудня за адресою: 79006, мЛьвів, площа Ринок,1, департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Телефони: (032) 297-59-14 та 067-361-11-77.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини