Львівська міськрада продала на аукціоні чотири приміщення

17:40 22 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили: «Міський бюджет Львова поповнився майже на 1,5 млн. гривень від продажу приміщень з аукціону».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю: «Сьогодні, 22 грудня, відбувся аукціон з продажу об’єктів нерухомого майна, організований управлінням комунальної власності Львівської міської ради. Більшість виставлених на продаж об’єктів отримали свого покупця. Йдеться про чотири нежитлові приміщення – в будинках №6а на вулиці Грабовського, №17 на площі Соборній, №147 на вулиці Медової Печери й №67 на вулиці Городоцькій».
У міськраді також поінформували: «Ці приміщення загальною площею 166 квадратних метрів продані за сукупною ціною один мільйон 439 тисяч гривень. Особливий ажіотаж викликало у покупців приміщення в будинку №17 на площі Соборній,  стартова ціна продажу якого зросла у два рази (з 218 688 до 460 688 гривень). Таким чином, ціна продажу одного квадратного метра цього об’єкту становить 20 тисяч гривень.

dailylviv.com

До теми

21:38 28 вересня 2021 р.

Dragon Capital придбала новий бізнесцентр у Львові в давнього партнера Андрія Садового

Українська інвестиційна компанія Dragon Capital придбала новий бізнес-центр «Viking», що на вул. Зеленій у Львові. «Viking» стане другим бізнес-центром компанії у Львові.

Рубрика: Економіка

20:47 28 вересня 2021 р.

1595 власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції

Сьогодні, 28 вересня відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане й установлене фізичними особами за власні кошти в межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки».

Рубрика: Економіка

12:48 28 вересня 2021 р.

Новояворівськ та Новий Розділ готові до опалювального сезону, - ЛОДА

Сьогодні, 28 вересня, відбулась онлайн нарада із заступником Міністра розвитку громад та територій України Наталією Хоцянівською щодо проблемних питань з підготовки областей до опалювального сезону. Львівщина долучилась онлайн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу