Львівська міськрада поверне постачальнику евакуатори

10:10 1 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Евакуатори, які мала намір придбати Львівська міськрада, через виявлені недоліки будуть повернуті постачальнику.

Про це повідомили в четвер, 1 серпня, в прес-службі Львівської міськради. Заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак пояснив: «Нові евакуатори, які постачальник доправив до Львова 23 липня, ми тестово випробували на вулицях Львова та провели комісійний огляд. За результатами огляду складено акт перевірки, у якому зазначені зауваження до технічних і нормативних характеристик машин».

«Під час огляду автомобілів виявлена наявність окремих агрегатів двигуна та ходової частини, які виготовлені у Росії. Зважаючи на технічні зауваження та законодавчі акти, що забороняють торгівлю з країною-агресором, вважаємо недопустимим використання такої техніки у Львові», – розповів також Сергій Бабак.

«Відповідно, за результатами огляду евакуаторів були прийняті рішення заборонити введення в експлуатацію та будь-які дії з експлуатації цих автомобілів з метою з’ясування причин отримання техніки, яка не може експлуатуватися на вулицях Львова, підготувати всю документацію щодо операції з придбання евакуаторів; розпочати підготовку юридичних документів на повернення техніки постачальнику», – зазначив також також заступник міського голови Львова з питань безпеки міста

Сергій Бабак також наголосив: Таким чином, ми вимагатимемо від постачальника замінити техніку, щоб вона відповідала технічним та експлуатаційним нормативам для ефективного її використання на вулицях Львова, або ж повернення авансового платежу».

dailylviv.com

До теми

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

18:58 30 вересня 2020 р.

Ще п’ять років тому пільговики Львова могли їздити у транспорті з електронними квитками. Але мерія не захотіла

Ще 2015 року профспілка автотранспортників звернулася до управління транспорту ЛМР із пропозицією впровадити електронний квиток для пільговиків у транспорті. Але влада сказала: «Ні!».

Рубрика: Економіка

18:46 30 вересня 2020 р.

Львівський лікар пропонує впровадити соціальну картку для громадського транспорту і монорейк

Таким чином ми заберемо готівку під час розрахунків між водієм і пасажиром, встановимо точний облік пасажирів і зможемо скерувати кошти від прибутку на розвиток альтернативних видів транспорту в місті.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу