Львівська міськрада планує придбати 190 одиниць громадського транспорту

16:18 21 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова запевнив: «На закупівлю транспорту ми маємо 150 мільйонів гривень. Ці кошти в першу чергу підуть на закупівлю автобусів».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 21 грудня: «Вчора виконавчий комітет ЛМР прийняв два рішення щодо забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів громадським транспортом: «Про забезпечення організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» та «Про забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування». Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні під час сесії, наступного року місто планує закупити 100 великих автобусів, 40 тролейбусів та 50 трамваїв. Вже ведуться перемовини з містами Німеччини щодо закупівлі вживаних трамваїв».

У прес-службі ЛМР також розлого цитують сказане міським головою, який запевнив:  «Я би хотів, щоб АТП-1 мало якомога більший відсоток ринку. Якщо ви порівняєте статистику щодо виходів на маршрути, то АТП-1 має більше 92% гарантованого виходу автобусів на маршрути. Якщо подивитись на приватні компанії, то там 60-70%, їм треба дуже багато над собою працювати. Тому один з пріоритетів – це закупівля транспорту. Ми хочемо наступного року купити 100 великих автобусів, 40 тролейбусів і 50 трамваїв».

Андрій Садовий також розповів: «Зараз ми далі будемо продовжувати співпрацю з тими перевізниками, які є, але вони мали би бути більш дисциплінованими. Якщо вони не будуть забезпечувати свої маршрути необхідною кількістю машин, вони втратять можливість працювати у Львові. На сьогодні, враховуючи рішення виконавчого комітету, власником маршруту є АТП-1, але на субпідряд вони беруть ті ж компанії «Фіакр», щоб продовжувати роботу, бо зайвих автобусів нема. Сьогодні проблема недостатньої кількості автобусів».

Міський голова також запевнив: «На закупівлю транспорту ми маємо 150 мільйонів гривень. Ці кошти в першу чергу підуть на закупівлю автобусів. Цього року ми маємо мати підтримку ЄБРР. Плануємо у 2018 році придбати як мінімум 100 великих автобусів, кожен автобус коштує п’ять мільйонів гривень. Також хочемо придбати 40 тролейбусів, де ціна більше п’ять мільйонів гривень. Ми хочемо взяти до 50 трамваїв, але ми будемо брати трамваї не нові, це ті трамваї, які ми можемо зараз взяти з Німеччини, які ще років 20 будуть працювати, але на років 10 вони перекриють проблему. Один трамвай сьогодні вартує від одного до двох мільйонів євро».

Андрій Садовий також зазначив: «Реальна собівартість проїзду в трамваї більше одного євро, але ми не можемо змінювати ціни, бо люди бідні, вони не мають можливості платити, але всі хочуть мати якісний транспорт. На 1990 рік у нас у Львові було більше 224 трамваїв, сьогодні є 70. Нам треба докупити ще дуже багато. Але цей пакет на 2018 рік змінить ситуацію, бо коли виїжджає один великий автобус, він заміняє два малих».
Міський голова також розповів: «В Німеччині також відбуваються тендерні процедури, в них реалізовується сьогодні великий державний проект по модернізації трамваїв, вони переходять на низькопідлогові трамваї, а ті трамваї, які у них є, в хорошому стані. Це не буде одне місто, це буде декілька міст. Але в планах у нас докупити 50 трамваїв. Ми це плануємо закупити партіями протягом 2018 року».
Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу