Львівська міська рада обере перевізників сміття на конкурсі

13:15 16 січня 2017 р.

У ЛМР закликають претендентів подавати свої пропозиції у районні адміністрації.

«Львівська міська рада збирає пропозиції щодо надання послуг з вивезення (збирання, зберігання і перевезення) та утилізації твердих та великогабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) з території львівських комунальних підприємств, які обслуговують житловий фонд. Мова йде про усі райони міста, окрім Галицького району, де відповідний конкурс було проведено раніше», – повідомили сьогодні, 16 січня, в ЛМР.

«Усі зацікавлені фірми просять зголошуватись та подавати свої пропозиції у відповідні районні адміністрації. Львівська міська рада зацікавлена, аби конкурс відбувся максимально прозоро і щоб максимальна кількість підприємств подала свої пропозиції», – запевнили в ЛМР.

«Конкурси оголошені в Личаківському, Шевченківському, Сихівському, Залізничному та Франківському районах. Збір пропозицій у Личаківському районі триває до 6 лютого, у Шевченківському – до 31 січня, у Сихівському – до 13 лютого, у Залізничному – до 17 лютого, у Франківському – до 24 січня 2017 року», – повідомили також сьогодні, 16 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:46 19 січня 2021 р.

Повний аудит тарифів: перевірятимуть від газу до евакуації авто

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, зробити повний аудит тарифів у Києві та в усіх областях України.

Рубрика: Економіка

12:08 19 січня 2021 р.

Усі газопостачальні компанії виконуватимуть рішення Кабміну. Навіть РГК Фірташа

Газопостачальні компанії готові виконувати рішення уряду про тимчасове встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу