Львівська й Харківська ОДА домовилися співпрацювати в аграрній сфері

11:36 21 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Харкові розпочався Міжнародний форум «Агропорт Схід-2016».

Як повідомили сьогодні, 21 жовтня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, мета Міжнародного форуму «Агропорт Схід-2016» – всебічна підтримка українських фермерів та аграріїв, які є головними гарантами української продовольчої безпеки, привернення максимальної уваги інвесторів, представників уряду та бізнесу до розвитку агропромислового комплексу України. Участь у ньому бере в тому числі делегація зі Львівщини на чолі з директором департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Наталією Хмиз.

Зокрема, у рамках Форуму, між Харківською та Львівською ОДА підписано меморандум про співпрацю щодо сприяння розвитку агропромислового комплексу обох областей. Наталія Хмиз також виступила у ролі спікера та розповіла учасникам «Агропорту» про міжнародні проекти у підтримку розвитку аграрного сектору регіону.

Зокрема, директор департаменту повідомила: «Цьогоріч Міжнародний форум «Агропорт Схід-2016» відбувається у форматі «Схід+Захід», що ставить за мету об’єднати Україну та підтримати найбільш цікаві сучасні розробки у цьому напрямку на території країни. У травні Форум вдало пройшов у Львові за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, а сьогодні його вже приймає Харківщина».

dailylviv.com

До теми

12:24 5 грудня 2020 р.

В рахунку за газ буде новий рядок «Очікуване споживання»

ТОВ «Львівгаз збут» пропонує клієнтам можливість спланувати свої витрати на природний газ на наступний місяць. У грудні рахунки клієнтів міститимуть інформацію про вартість природного газу, спожитого у листопаді, та обсяг очікуваного споживання у грудні.

Рубрика: Економіка

12:14 5 грудня 2020 р.

У Львові утеплили будинки за гроші Євросоюзу, уряду Німеччини, бюджету України та власні

Три будинки у Львові на вул. Пулюя, 9 та Антонича, 26 і 32 зробили утеплення та енергомодернізацію за кошти Євросоюзу, уряду Німеччини, українського бюджету та власні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу