Львівщину годують середні і великі підприємства | Новини Львова

Львівщину годують середні і великі підприємства

13:12 30 червня 2020 р.

  • 0

Частка великих та середніх підприємств у загальній кількості підприємств становила 5,3%, але тут зосереджено 71,4% від загальної кількості найманих працівників на усіх підприємствах області і забезпечено 73,2% від загального обсягу реалізованої продукції (товарів, послуг).

У 2019 році в області функціонувало 20,5 тис. підприємств-юридичних осіб. У розрахунку на 10 тис. населення припало 81 підприємство (в Україні – 91 підприємство).
Кількість зайнятих працівників на підприємствах становила 353,1 тис. осіб, у тому числі найманих працівників – 344,6 тис. осіб (по 5,7% від кількості зайнятих та найманих працівників на підприємствах держави).

Підприємства у 2019 році реалізували продукції, товарів, надали послуг на 371,6 млрд.грн, що становило 4,1% від загальнодержавного обсягу.

Найбільше продукції реалізовано підприємствами гуртової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів ‒ 135,4 млрд.грн (36,4% від загального обсягу реалізації) та промисловості ‒ 134,2 млрд.грн (36,1%).

Частка великих та середніх підприємств у загальній кількості підприємств становила 5,3%, проте тут зосереджено 71,4% від загальної кількості найманих працівників на усіх підприємствах області, ними забезпечено 73,2% від загального обсягу реалізованої продукції (товарів, послуг).

Про це повідомило Головне управління статистики у Львівській області.

Коментарі(0)

До теми

15:11 6 липня 2020 р.

Міський голова Львова ремонтує вулицю Личаківську разом з мером Одеси Трухановим і екстестем Абрамовича

Капітальний ремонт вул. Личаківської: наприкінці серпня вулицю можуть відкрити для проїзду транспорту, повідомляє ЛКП «Львівавтодор». Виконує роботи ТзОВ «Автомагістраль-Південь» з Одеси.

Рубрика: Економіка

09:12 5 липня 2020 р.

Гроші для постраждалих від стихії вже у Львові

3 липня 2020 року Казначейством перераховано 754 млн грн для здійснення першочергових (невідкладних заходів), на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла у червні на територіях Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові можна зареєструватися гідом-перекладачем он-лайн

ВООЗ і ЄС дали Україні 3,5 млн євро на ПЛР-тестування

У Львів прилетів перший літак авіакомпанії Ryanair з Болоньї і відлетів(відео)

Міський голова Львова ремонтує вулицю Личаківську разом з мером Одеси Трухановим і екстестем Абрамовича

Covid-19: на Львівщині померли чоловік 40- ка років і жінка 56-ти років

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу