Львівщині перераховано 6 млн. на пільги з послуг зв’язку й компенсацію за пільговий проїзд

11:57 21 листопада 2013 р.


Фото: p-p.com.ua

Ці кошти вже передані місцевим бюджетам для спрямування за призначенням.

Як інформує сьогодні, 21 листопада, прес-служба обласної державної адміністрації, Львівщина отримала додатковий транш субвенції для надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг. Дослівно ж прес-служба повідомляє з цього приводу наступне:

«За підсумками робочих зустрічей голови обласної державної адміністрації Олега Сала у Кабінеті Міністрів України та центральних органах виконавчої влади, Міністерством фінансів України 20 листопада Львівщині додатково перераховано 6,0 млн. грн. субвенції з державного бюджету на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Дані кошти передані місцевим бюджетам для спрямування за призначенням.

Зокрема, бюджету міста Львова спрямовано субвенцію в сумі 3,7 млн.грн., що дасть можливість врегулювати ситуацію з пільгового перевезення пасажирів в міському електротранспорті та погасити заборгованість з виплати заробітної плати перед працівниками ЛКП «Львівелектротранс». Зазначимо, з початку року місцеві бюджети отримали коштів субвенції на цю мету в сумі 72,6 млн.грн. або 82,7 % до річних призначень, що дозволило в повному обсязі погасити заборгованість з пільг та компенсацій за 9 місяців 2013 року».

Як повідомляв «ЩЛ», Львівщина отримала в листопаді 193,5 млн. грн. субвенції на виплату державних допомог.

dailylviv.com

До теми

13:37 20 вересня 2021 р.

Порошенко та Ахметов, Епіцентр та Приватбанк: кого і що найчастіше перевіряли в YouControl?

Онлайн-системі для перевірки контрагентів YouControl у вересні виповнюється 7 років. Вдалося з'ясувати, які підприємства та яких фізичних осіб найчастіше перевіряють користувачі за допомогою відкритих даних.

Рубрика: Економіка

13:28 20 вересня 2021 р.

З чотирьох змовників торгів для Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності оштрафували лише одну

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало підприємицю Світлану Войцович на загальну суму 336 тис. грн за спотворення результатів торгів та порушення «Про захист економічної конкуренції».

Рубрика: Економіка

13:16 20 вересня 2021 р.

Суд у Львові допоміг фірмі Козловських робити реконструкцію торгового центру під виглядом капремонту

Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував наказ Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові про проведення позапланової перевірки будівництва, яке здійснює ТОВ «Джерельна».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу